Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Dějiny Hollywoodu, Okresní přebor nebo Ledová sklizeň

18. 10. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Wikimedia
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – dobrodružné Doly krále Šalamouna (1/2) – Věhlasný lovec a dobrodruh Allan Quatermain, kterého zradil jeho dlouholetý partner, se rozhodl vzdát se života v lůně panenské Afriky a vrátit se do Anglie. Tam žije u prarodičů jeho dospívající syn a Allan by ho rád dostal zpět do své péče. Jeho citové pouto k Africe je ale tak velké, že se rozhodne ještě jednou se na černý kontinent vrátit. (King Solomon’s Mines, USA, 2004)

MMF23 tip3

  • Nova, 21:35 – komedie Okresní přebor (1 a 2) – Seriál z prostředí venkovského fotbalového mužstva, který mapuje jednu fotbalovou sezónu fotbalového klubu SK Houslice. (Česko, 2010)

  • ČT art, 21:40 – dokument Dějiny Hollywoodu (1/7) – Sedmidílný dokumentární cyklus vypráví o životech a práci žen a mužů, kteří vytvořili více než sto let americké filmové historie. Jeho těžiště spočívá v rozhovorech s důležitými postavami hollywoodského tvůrčího společenství, a to jak současnými, tak těmi, kteří už patří minulosti. Jejich výpovědi doplňují názory kritiků a historiků a také bohaté archivní záběry. (Moguls and Movie Stars – A History of Hollywood, USA, 2010). Videoukázka na webu České televize.
Seriál Dějiny Hollywoodu.
Autor: archiv

Seriál Dějiny Hollywoodu.

  • ČT2, 22:00 – dokument Život ve vzduchu (1/6), Helena a David – Letiště jako živý fungující organismus i mozaika profesí, které se podílejí na jeho chodu. Nový cyklus ze zákulisí tohoto nablýskaného i tajuplného světa. V prvním díle se zaměříme na odbavování cestujících a práci manažera ramp. (2017)
  • Prima Max, 22:05 – krimi komedie Ledová sklizeň – Právník Charlie a jeho partner Vic okradou mocného gangstera a myslí si, že se jim povedl dokonalý zločin. Poté, co prožijí noc plnou napětí a smrtících překvapení, zjišťují, že největší zkouškou, kterou budou muset podstoupit, je věřit si navzájem. (The Ice Harvest, USA, 2005)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).