Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: dvojitá dávka Ligy mistrů UEFA a Den v Jurjevu

13. 2. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • CS Film, 20:00 – drama Přiznání - Alois Urban byl v roce 1938 nespravedlivě odsouzen k 10 letům těžkého žaláře, přežil okupaci v nacistické trestnici a ve strachu před dalším vězněním se ukrývá v pohraničí pod cizím jménem. Když je náhodně odhalen, přiznává se spolupracovníkům. Československé drama (1950)
  • Prima Cool, 20:15 – Šachtar Doněck a Borussia Dortmund - Přímý přenos prvního osmifinálového utkání Ligy mistrů UEFA
  • Doma, 20:15 – mysteriózní thriller Případ Pelikán - Nejvyšší soudci jsou ve Spojených státech jmenování do svých funkcí na doživotí. Má se tak předejít korupci a ovlivňování. Pro bohatou firmu však není nic snazšího, než najmout atentátníka a nechat několik neúplatných soudců zavraždit. Darby studuje práva a chodí se svým učitelem. Mladá dívka během několika dnů sepíše odvážnou teorii o atentátu na dva soudce a jeho původcích. Jak se zdá, do případu jsou zapletena nejvyšší politická místa. Krátce poté, co se Darbiina verze spiknutí dostane do rukou FBI, zahyne její milenec a ona sama několikrát vyvázne ze smrtelného nebezpečí jen díky šťastné náhodě. Zoufalá dívka se spojí s vynikajícím novinářem Grayem Granthanem, pracujícím pro přední americký list. Společně se pak pouštějí do smrtelně nebezpečného pátrání. Americké mysteriózní drama (1993)
  • ČT Sport, 20:30 – Real Madrid – Manchester United - Přímý přenos vybraného utkání Ligy mistrů UEFA a ohlédnutí za úterními a středečními zápasy nejprestižnější evropské klubové soutěže
  • ČT 2, 22:25 – mysteriózní drama Den v Jurjevu - Pěkná a kultivovaná operní pěvkyně Ljuba si vezme pár dní volna, aby spolu se synem navštívila své rodné město Jurijev. Před několika lety totiž opustila Rusko, kvůli mezinárodní kariéře. Syn, který ji doprovázel po světě, jí teď vyčítá, na co se tam trmáceli. Jurijev působí jako zcela nehostinné město, kde se čas zastavil před několika desetiletími. A Ljubin syn se náhle ztratí. Rusko-německé mysteriózní drama (2008)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).