Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: dvojitá dávka Ligy mistrů UEFA a Nuda v Brně

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Eurosport 2, 18:00 – Basketbalový Eurocup každý týden – Váháte, zdali věnovat čas sledování Eurocupu? Nymburský sportovní ředitel a bývalý kouč reprezentace Ježdík vám dilema usnadní: „Jde o druhou nejlepší evropskou basketbalovou soutěž, která má obrovskou dynamiku. Diváci mají jistotu, že budou sledovat vynikající basketbal. Přenosy Eurocupu vysíláme na Eurosportu 2 až do května zpravidla v úterý a ve středu. Dnes je na programu řecko-turecký duel a těm nikdy nechybí nejvypjatější atmosféra. Besiktas vede skupinu, ale v Aténách ho čeká Panionios.

  • CS Film, 20:00 – detektivní film Kde alibi nestačí – Tentokrát detektivové vyšetřují pokoutní prodávání fingovaného zahraničního léku, který pacienta může ohrozit na životě. Český detektivní film (1961)
  • Prima Cool, 20:15 – AC Milán – Ajax Amsterdam – Přímý přenos utkání skupinové fáze Ligy mistrů UEFA
  • ČT Sport, 20:15 – SSC Neapol – Arsenal FC – Přímý přenos utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA
  • ČT 2, 22:00 – komedie Nuda v Brně – Podtitul filmu Vladimíra Morávka –komedie navzdory osudu – odkazuje k obětem, které musí na cestě za svým cílem přinést hrdinové příběhu. „Stando, přijeď příští pátek na večeři a můžeš klidně i přespat, kdybys potřeboval.“ To napsala Olinka Standovi po roční dopisové známosti. Standa to ani tak nepotřebuje, jako chce. Do toho večera vkládají oba velké naděje, ale oba jsou v intimních vztazích úplní nováčci. Nechají si tedy poradit od zkušenějších. Česká komedie (2003)