Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: dvojitá dávka Ligy mistrů UEFA a Nuda v Brně

11. 12. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Eurosport 2, 18:00 – Basketbalový Eurocup každý týden – Váháte, zdali věnovat čas sledování Eurocupu? Nymburský sportovní ředitel a bývalý kouč reprezentace Ježdík vám dilema usnadní: „Jde o druhou nejlepší evropskou basketbalovou soutěž, která má obrovskou dynamiku. Diváci mají jistotu, že budou sledovat vynikající basketbal. Přenosy Eurocupu vysíláme na Eurosportu 2 až do května zpravidla v úterý a ve středu. Dnes je na programu řecko-turecký duel a těm nikdy nechybí nejvypjatější atmosféra. Besiktas vede skupinu, ale v Aténách ho čeká Panionios.

  • CS Film, 20:00 – detektivní film Kde alibi nestačí – Tentokrát detektivové vyšetřují pokoutní prodávání fingovaného zahraničního léku, který pacienta může ohrozit na životě. Český detektivní film (1961)
  • Prima Cool, 20:15 – AC Milán – Ajax Amsterdam – Přímý přenos utkání skupinové fáze Ligy mistrů UEFA
  • ČT Sport, 20:15 – SSC Neapol – Arsenal FC – Přímý přenos utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA
  • ČT 2, 22:00 – komedie Nuda v Brně – Podtitul filmu Vladimíra Morávka –komedie navzdory osudu – odkazuje k obětem, které musí na cestě za svým cílem přinést hrdinové příběhu. „Stando, přijeď příští pátek na večeři a můžeš klidně i přespat, kdybys potřeboval.“ To napsala Olinka Standovi po roční dopisové známosti. Standa to ani tak nepotřebuje, jako chce. Do toho večera vkládají oba velké naděje, ale oba jsou v intimních vztazích úplní nováčci. Nechají si tedy poradit od zkušenějších. Česká komedie (2003)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).