Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: finále MasterChef Česko, 14 kilometrů a Okrsek 49

16. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima Max, 20:15 – akční film Okrsek 49 – Jack je mladý hasič, ze kterého se zanedlouho stane ostřílený bojovník s ohněm. Parťáci z práce se stávají členy jeho rodiny a hasičská základna druhým domovem. Když dojde k nebývale silnému požáru továrny s nebezpečnými hořlavinami, zůstane v něm uvězněn tváří v tvář hrozící smrti. Celý hasičský sbor se semkne jako jeden muž, aby ho zachránil. Americký akční film (2004)

  • Dajto, 20:15 – thriller 96 hodin - Dcera bývalého agenta tajné služby cestuje s kamarádkou do Paříže. Hned první den jsou obě dívky uneseny albánskými obchodníky s bílým masem. Otec, který ví, že místní policie mu nepomůže, okamžitě vyráží do Francie po stopách nebezpečných zločinců. Jeho rozhodnutí najít dceru za každou cenu nemůže nic zastavit. Francouzsko-americký thriller (2008)

  • Nova, 20:20 – kulinářská show MasterChef Česko (finále) - Dva finalisté se utkají v bitvě kuchař proti kuchaři. Kulinářská show (2015)

UXD

  • Nova Cinema, 21:45 – komedie Malý Nicky – Satan Junior - Satan odchází do důchodu, a tak je na čase, aby si ze svých tří synů vybral svého nástupce. Nicky se svému tátovi moc nevyvedl. Síra mu smrdí, páchání zla ho nebaví a víc než o kažení čistých panen se zajímá o heavy metal a pekelný hlas Ozzyho Osbourna. Jeho dva ďábelští bratři Adrian a Cassius jsou ovšem z jiného těsta. Americká komedie (2000)

  • ČT 2, 22:25 – drama 14 kilometrů - Krátká vzdálenost dělící Afriku od Evropy představuje pro mnohé nepřekonatelnou bariéru v cestě za štěstím. Drama podle skutečných událostí. Španělské drama (2007)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.