Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: fotbal FK Baumit Jablonec – FC Kodaň a Madisonské mosty

29. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT sport, 17:50 – FK Baumit Jablonec – FC Kodaň – Přímý přenos utkání 3. předkola Evropské ligy UEFA.

  • Nova Cinema, 20:00 – romantické drama Madisonské mosty – Náhodné setkání fotografa Roberta Kincaida a vdané ženy Francescy Johnsonové trvalo sice pouhé čtyři dny, ale vznikla z něj láska na celý život. Americké romantické drama (1995).

  • TV Barrandov, 20:15 – komedie Četník a četnice – Četnická stanice je ohrožena nebezpečným gangem a krásnými ženami! Francouzská komedie (1982).

MM socky3

  • ČT2, 22:00 – krimidrama Případ komisaře Maigreta – Na pozvání hraběnky ze Saint-Fiacru se Maigret vrací do míst, kde prožil své dětství. Hraběnka totiž dostala anonymní dopis, který jí oznamuje, že zemře na Popeleční středu. Francouzsko-italské krimidrama (1959).

  • Nova, 22:30 – sci-fi film Válka světů - Na planetu Zemi se řítí nebezpečí nepředstavitelného rozsahu. Má podobu mimozemských predátorů, kteří se rozhodli zlikvidovat civilizaci. Lidé, včetně rodiny Raye Ferriera, se musí semknout, pokud mají mít alespoň minimální šanci na svou záchranu. Americký sci-fi film (2005).

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.