Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: fotbal Irsko – Česko, Séraphine a Sekretářka

29. 2. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
29. 2. 2012

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší nové každodenní rubrice. Každý den dopoledne vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • HBO, HBO HD, 20:00 – film Opravdová kuráž – Otce čtrnáctileté Mattie Rossové chladnokrevně zastřelil zbabělec Tom Chaney a mladá dívka se rozhodla, že ho najde a pomstí se. V honbě za spravedlností jí pomáhá podivínský a věčně opilý šerif. Americký western (2010).
  • ČT 4, 20:20 – fotbalový přenos Irsko – Česko – Přímý přenos přípravného fotbalového utkání na letošní Mistrovství Evropy ve fotbale – Euro 2012 Polsko/U­krajina. O přestávce Studio fotbal.
  • Sport 1, 20:45 – fotbalový přenos Německo – Francie – Přímý přenos přípravného fotbalového utkání na letošní Mistrovství Evropy ve fotbale – Euro 2012 Polsko/U­krajina.
  • Nova Sport, 20:55 – fotbalový přenos Anglie – Nizozemsko – Přímý přenos přípravného fotbalového utkání na letošní Mistrovství Evropy ve fotbale – Euro 2012 Polsko/U­krajina,v přes­távce: Sport Expres.
  • ČT 2, 22:15 – film Séraphine – V nekonečném tichu, samotě a především pokoře k umění a přírodě se odehrává filmové drama režiséra Martina Provosta Séraphine. Vypráví příběh Séraphine Louis, řečené Séraphine de Senlis, naivní malířce, která žila v letech 1864–1942. Chudobná pradlena a uklízečka se vedle své těžké práce věnovala v životě pouze jediné věci – malířství. Francouzsko-belgické drama (2008).
  • Nova Cinema, 22:20 – film Sekretářka – Lee je mladá, citlivá a také masochistická. Právě se vrací z psychiatrické léčebny, kam ji rodina umístila kvůli sklonům k sebeubližování. Dívka si najde práci u advokáta Edwarda Greye a odhodlaně bojuje s haldou kancelářských povinností. Když ale udělá v dopise překlep, zavolá ji šéf k sobě a dá jí výprask přes zadnici. Od té doby se pro oba práce stává zdrojem skvělých potěšení… Americké drama (2002).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.