Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: fotbal Portugalsko – Španělsko, Tmavý chléb a Božský

27. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 1, 20:00 – seriál Proč bychom se netopili (1/10) – Topte se s námi a zaručeně dostanete chuť doopravdy vyplout na řeku s vodáckou partou! Seriál České televize (2009) podle humoristických knih Zdeňka Šmída.
  • Viasat History, 20:00 – dokument Boj s Rudým baronem – Dva bývalí piloti RAF Red Arrows (nyní civilní piloti a členové týmu akrobatického letectví The Blades) se vydávají na cestu za odhalením původu vzdušného boje za první světové války. Zjistí, jak se za pouhé čtyři roky letadla změnila z chatrných létajících strojů ve vojenské letouny, jaké známe dnes. Britský dokument (2009).
  • Cinemax, 20:00 – film Tmavý chléb – Jedenáctiletý Andreu je svědkem posledních několika sekund života malého chlapce a jeho otce. “Pitorliua”- to je chlapcovo poslední slovo, které označuje záhadného ducha, který žije v lesní jeskyni. Místní policie po prošetření mrtvých těl, které leží přímo pod útesem, oznámí jejich smrt jako náhodnou, nicméně následně změní názor a případ dále vyšetřuje jako vraždu, přičemž hlavním a jediným podezřelým se stává Andreův otec Farriol. Španělsko-francouzský film (2010).
  • ČT 4, STV 1, 20:20 – fotbalový přenos Portugalsko – Španělsko – Přímý přenos prvního semifinálového zápasu na Mistrovství Evropy ve fotbale – Euro 2012.
  • ČT 2, 22:05 – životopisné drama Božský – Režisér Paolo Sorrentino natočil portrét výjimečného muže, který čtyřicet let ovládal Itálii – Giulia Andreottiho. Andreotti byl v poválečném období sedmkrát italským premiérem a v mezidobí aktivním členem (většinou ministrem) křesťanskodemokratických vlád. Italsko-francouzský film (2008).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).