Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Hra, Houdini a „Hokej 741.690 + 1 Jágr“

20. 1. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: archiv ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

Prima MAX, 20:15 – druhý díl životopisného filmu Houdini – Příběh Harryho Houdiniho, první skutečné americké superstar, která se proslavila po celém světě, je příběhem přistěhovalce z východní Evropy, Ehricha Weisse. Ten začínal jako kouzelníček v podřadné cirkusové show a dotáhl to až k vyprodaným koncertním halám. Proslul pod uměleckým jménem Houdini… (Kanada, USA, 2014)

Jednotka, 20:25 – kriminální drama Hra – Investiční bankéř a multimilionář Nicholas Van Orten žije ve velkém luxusním domě osamělým životem. Může si dovolit cokoli, o nic však nemá zájem. Ani o svého bratra Conrada, který se objeví, aby mu popřál k osmačtyřicátým narozeninám. A předal mu dárek, poukázku na Hru společnosti CRS. O jejím smyslu mu však odmítne cokoli prozradit… (The Game, USA, 1997)

ČT Sport, 20:55 – dokument Hokej: 741.690 + 1 Jágr – Pořad o diváckém rekordu MS v ledním hokeji v Praze a Ostravě a loučení Jaromíra Jágra. Připravili Robert Záruba a Jan Celner. (2015)


Autor: archiv

ČT 1, 21:55 – krimi komedie Vražda v hotelu Excelsior – Vše začíná jednoho večera v luxusním hotelu Excelsior, kde můžete potkat řadu lidí. Ti se však vzápětí stávají podezřelými z vraždy. Vyšetřování se ujímá inspektor Brůžek ze známé pražské „mordparty“, a když se případ ukáže komplikovanější, než se zdálo, přichází také jeho kolega Bouše a jejich nadřízený, vrchní rada Vacátko. (Československo, 1971)

ICTZ23

Nova, 22:25 – válečný film Tři králové – Malá skupina amerických vojáků, kteří bojovali na území Iráku během války v zálivu, se rozhodne zůstat o něco déle, než v podobných situacích bývá zvykem. Mají k tomu pádný důvod. Rozhodli se ukrást velký náklad zlata, který má být tajně ukryt poblíž jejich pouštní základny. (Three Kings, USA, Austrálie, 1999)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.