Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Hříšný tanec 2, Na doraz a Sherlock Holmes

18. 1. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
18. 1. 2012

UVNITŘ VIDEO Pokud se chystáte dnešní večer strávit před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů. Každý den v poledne vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • HBO, HBO HD, 20:00 – komedie Na doraz – Nastávající otec Peter se snaží dostat včas do porodnice, aby byl u toho, až jeho dítě přijde na svět. Musí to stihnout, a tak je nucen nasednout do auta spolu s Ethanem a vydat se na nejděsivější zážitek svého života. Americká komedie (2010).
  • TV Barrandov, 20:00 – film Sherlock Holmes a pekelný stroj (1/2) – Neznámý útočník ukradl zbraň ovládanou na dálku. Holmes a dr. Watson jí musejí najít dřív, než se dostane do nesprávných rukou. Film v koprodukci Británie-Francie-Itálie (1991).
  • Viasat History, 20:00 – dokument Příběh elektřiny (1) – Příběh o prvních „přírodních filosofech“, kteří začali odhalovat tajemství elektřiny. Zkoumali její nezvyklý vztah k životu a vytvářeli prazvláštní a výkonné přístroje, aby ji vyrobili a dokonce zkrotili samotný blesk. Právě tito muži položili základy moderního světa. Britský dokumentární cyklus (2011).
  • Filmbox HD, 21:00 – film Hříšný tanec 2 – Osmnáctiletá americká dívka přijíždí spolu se svými rodiči na Kubu, v roce 1958. Zamiluje se do místního chlapce, který je skvělým tanečníkem a zároveň objeví i dívčiny nevšední taneční schopnosti. Mladý pár se připravuje na prestižní národní taneční soutěž, ale přichází Castrova revoluce, která může jejich plány změnit… Americký film (2005).
  • ČT 2, 22:10 – film Námezdní síla – Anglie na začátku 20. let minulého století. Steven Leadbetter je majitel malé firmy na pronájem aut, který dává své vozy i své služby k dispozici zákazníkům. Jedním z nich je mladá aristokratka lady Helen Franklinová, která se jen pomalu vzpamatovává z nervového šoku po náhlé manželově smrti. Šofér jí pomáhá najít nový kontakt se životem a postupně v něm klíčí milostný cit. Britský film (1973).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.