Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Hřiště snů, Dokonalá partie a 10 let ČT sport

10. 2. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: archiv
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

Nova Cinema, 20:00 – romantický film Dokonalá partie – Nezadaná Kat Ellis hledá toho pravého muže. Má však poměrně mnoho požadavků: musí být inteligentní, společenský, elegantní, zdvořilý, ochotný cestovat… a vlastnit smoking. Nebylo by to tak nutné, kdyby její zhýčkaná nevlastní sestra neměla svatbu, které se jako svědek zúčastní Katin přitažlivý ex-přítel… (The Wedding Date, USA, 2005)

Prima Max, 20:15 – rodinný film Hřiště snů – Když ho postavíš, splní se ti to. Tato slova inspirují farmáře z Iowy, aby se vydal vstříc snu, na který již dlouhá léta myslí. Povzbuzován svou ženou začne měnit své kukuřičné pole v hřiště, na němž se sny dokážou změnit ve skutečnost. (Field of Dreams, USA, 1989)

Jednotka, 20:25 – krimi komedie Taxi – Daniel žije v Marseille a zná ji lépe než kdo jiný. Jeho největší vášní je rychlost, která je samozřejmě větší, než si umí marseillská policie vůbec představit. Začínal jako poslíček, který rozvážel pizzu, a nyní má taxikářskou licenci. Svůj vůz speciálně upravil a ze všeho nejraději má zákazníky, kteří mají naspěch. Až jednou sveze policistu, který má problémy nejen s gangem, který vykrádá banky, ale i se svým řidičákem. (Taxi, Francie, 1998)

ČT sport, 21:10 – pořad 10 let ČT sport – Vážně i nevážně o nejsledovanějším sportovním programu v České republice, který právě slaví 10. narozeniny. Z historie až po současnost vás provede Robert Záruba, Petr Vichnar, Jaromír Bosák, Ivana Chvátalová a Barbora Černošková.

CIF23


Autor: archiv

Nova, 22:35 – akční film Slzy slunce – Když padne demokratický režim v Nigérii a moci se chopí bezohledný vojenský diktátor, dostane ostřílený veterán námořní pěchoty zdánlivě rutinní úkol – zachránit ze země členku organizace „Doktoři bez hranic“. Lékařka je ochotna opustit vesnici pouze pod podmínkou, že se postará o převoz vesničanů na blízkou hranici, aby nepadli za oběť početné armádě rebelů. (Tears of the Sun, USA, 2003)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).