Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Když muž miluje ženu, Sniper a Malý unavený Joe

15. 6. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: TV Barrandov
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – romantické drama Když muž miluje ženu – Žijí v San Franciscu a je jim spolu dobře. I po několikaletém manželství hrají Michael a Alice své zamilované hry, nezapomínají oslavit kulaté svatební výročí a příkladně se starají o své malé dcery. Ale objevují se i první temné stíny… (When a Man Loves a Woman, USA, 1994; hrají: Andy Garcia, Meg Ryan)

  • Prima Max, 20:15 – romantické drama Neopouštěj mě – V blízké budoucnosti pracuje jednatřicetiletá Britka jako pečovatelka dárců orgánů. Její práce je těžká, vyčerpávající a depresivní, neboť většina lidí, s kterými v sanatoriu přijde do styku, po nějaké době umírá. Když se mezi pacienty a umírajícími začnou objevovat i její bývalí spolužáci a známí, ponoří se do nostalgických vzpomínek na své dětství. (Never Let Me Go, Velká Británie, USA, 2010)

  • TV Barrandov, 20:20 – westernová komedie Malý unavený Joe – Bratři Malý Joe a Drobeček se rozhodnou zastavit na návštěvu v rodné chatrči. Drobeček ještě cestou stačí ukrást pár koní. Malý Joe však přijíždí s prázdnou, takže se rodiče začínají strachovat o jeho budoucnost. Otec sice Joea nabádá, že krádeže koní jsou perspektivní zaměstnání, ale tomu „slušná“ práce nevoní. Joe Drobečkem odjíždějí do blízkého města za zábavou a v tamním saloonu Joe objeví svůj talent falešného hráče pokeru. (Continuavano a chiamarlo Trinità, Itálie, 1972; hrají: Terence Hill, Bud Spencer)

  • ČT 1, 22:40 – hořká komedie Půl domu bez ženicha – Hrdinou příběhu je Franc, otec Oliny a Jiřiny, který se rozhodl, že jim jako svatební dar postaví ohromnou a luxusní vilu. Názor jeho dcer na budoucí život ho ani v nejmenším nezajímá. Energický muž na stavbě zaměstná nejen celou rodinu, ale i Jiřinina snoubence a chlapce, s nímž Olina chodila do tanečních. (Československo, 1980; hrají: Vladimír Menšík, Blažena Holišová)

  • Nova, 22:40 – akční film Sniper 4 – Seržant Brandon Beckett pracuje v amerických mírových sborech v Demokratické republice Kongo. Jednoho dne dostane rozkaz zachránit evropského farmáře, jenž uvízl uprostřed nepřátelského území povstalců. Když Beckett se svými muži přijede na farmu, přepadne je tajemný sniper a jeho útok přežije jen on. (Sniper: Reloaded, Jihoafrická republika, 2011)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.