Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Kmotr, V jako Vendetta a Von Richthofen a Brown

23. 5. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • TV Barrandov, 20:05 – akční válečné drama Von Richthofen a Brown -  Manfred von Richthofen přezdívaný Rudý baron sestřelil za 1.světové války více než 80 nepřátelských letounů a stal se postrachem Britů i Francouzů. Americké akční válečné drama (1971)
  • Dajto, 20:10 – akční scifi thriller V jako Vendeta - Futuristický snímek V jako Vendeta je zasazen do totalitní Británie a vypráví příběh jemné mladé dívky Evey, která je maskovaným mužem jménem V zachráněna ze situace, kdy jí šlo o život. Tento mistr boje a klamu je neobyčejně charismatický a snaží se podnítit ostatní spoluobčany, aby se vzbouřili proti tyranii a útlaku. Spolu s tím, jak Evey odkrývá tajemství původu V, objevuje mnohé pravdy i o sobě, a stává se jeho spojencem v uskutečnění plánu vnést do společnosti plné násilí a korupce opět svobodu a spravedlnost. Americko-německý a britský akční scifi thriller (2005)
  • Fanda, 20:20 – krimi drama Kmotr - Don Vito Corleone je respektovaným „Kmotrem“ nejmocnější mafiánské rodiny v New Yorku. Po konfliktu s konkurenčním klanem je na něho díky zradě ve vlastních řadách spáchán vražedný útok. Na scéně se objevuje jeho syn Michael, který doposud účast v rodinném podniku odmítal. Pomsta za útok na svého otce ho však nenávratně vtahuje do světa gangsterského podsvětí… První část nejslavnější mafiánské ságy oceněné třemi Oscary. Americké krimi drama (1972)
  • Prima Cool, 21:20 – seriál Teorie velkého třesku VI (I) - Podle dohody musí Sheldon vzít Amy v den výročí jejich první schůzky na večeři a dopustit se nenuceného fyzického kontaktu. Sheldonovi to však není po chuti a přibere na rande Raje. Americký seriál (2012)
  • Prima family, 21:30 – kulinářská novinka Vařte jako šéf! - Zdeněk Pohlreich a jeho škola vaření. Nová kuchařská show! Zajímají vás informace o základech řemesla, surovinách a správné technice vaření? Sledujte první díl na téma „Vejce“ a inspirujte se praktickými radami, které pozdvihnou vaše kuchařské schopnosti

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.