Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Lásce na stopě, Ronin a Musíme si promluvit o Kevinovi

2. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – romantický film Lásce na stopě – Televizního producenta Jonathana a psychiatričku Saru svedla náhoda dohromady, ale pak se řadu let neviděli. Když mají oba před svatbou, celý řetězec neuvěřitelných náhod je znovu přivede k sobě. Americký romantický film (2001)

  • Kino Barrandov, 20:15 – thriller Lovci stínů – Simon spolu s kameramanem a začínajícím novinářem hledají v Bosně válečného zločince Dragoslava Bogdanoviče přezdívaného Liška. Americký thriller (2007)

  • Jednotka (RTVS), 20:20 – akční krimi thriller Ronin - Studená válka je možná u svého konce, ale nové pořádky dávají vzniknout skupinám nájemných profesionálů, kteří z toho či kterého důvodu opustili svoje místa v té nebo oné tajné službě. Skupinka těchto lidí, známých jako roninové (podle samurajů, kteří přišli o svého pána), se setkává ve Francii a má pro tajemného klienta odvést zdánlivě rutinní práci – krádež kufříku s pro ně neznámým obsahem. A jak už to tak bývá, nejsou jedinými zájemci o tajemnou zásilku. Roninové musí ve svém vlastním zájmu spolupracovat – mohou si ale navzájem důvěřovat? Britsko-americký akční krimi thriller (1998)

ICTZ23

  • ČT 1, 21:45 – doku reality show Čtyři v tom 3 – Veronika, Pavla, Kateřina a Eva se představují. Oblíbený dokumentární seriál se vrací s novými hrdinkami. Česká doku reality show (2015)

  • ČT art, 21:50 – drama Musíme si promluvit o Kevinovi – Co prožívá matka, jejíž syn zastřelil několik spolužáků a učitelku? Film ověnčený řadou festivalových cen. Americko-britské drama (2010)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.