Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Liga mistrů UEFA a Iluzionista

22. 10. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – drama Iluzionista – Nadaný iluzionista Eisenheim ohromuje vídeňské publikum. Jeho kouzla jsou dosud nevídaná a on s nimi slaví obrovské úspěchy. O jeho výjimečnosti se dozvídá také princ Crown Leopold. Krutý následník trůnu se rozhodne navštívit Eisenheimovo vystoupení se svou krásnou snoubenkou Sophií. Ta si brzy uvědomuje, že zná mága z dětství. Téměř zapomenutý vztah znovu ožívá a tajní milenci se rozhodnou spolu uprchnout. Americko-české drama (2006)

  • CS Film, 20:00 – komedie Venoušek a Stázička – O tom, jak Venouš Dolejš ke jménu Huňáček přišel, a další veselé příhody podle populárního lidového čtení, které před lety vycházelo v Humoristických listech. Věra Ferbasová často hrála nejrůznější převlekové role, ale tentokrát to je ještě složitější: hraje titulního hrdinu, který se v jedné scéně převlékne za dívku. Skružného román byl poprvé natočen už v roce 1922. Československá komedie (1939)
  • ČT Sport, 20:15 – Liverpool FC – Real Madrid – Přímý přenos utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA

ICTZ23

  • Prima Cool, 20:15 – RSC Anderlecht – Arsenal FC – Přímý přenos utkání 3. kola Ligy mistrů UEFA

  • ČT 1, 22:15 – komedie Hodíme se k sobě, miláčku…? – Pokud do svého života necháte mluvit počítače, dopadnete jako dvojice v tomto filmu. Československá komedie (1974)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.