Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Liga mistrů UEFA a Kiss Kiss Bang Bang

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Doba čtení: 1 minuta

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima Cool, 20:15 - Paris St. Germain – Bayer Leverkusen – Přímý přenos odvety osmifinále Ligy mistrů

  • ČT Sport, 20:25 – FC Barcelona – Manchester City – Přímý přenos utkání Ligy mistrů UEFA

  • ČT 1, 21:00 – komedie Já už budu hodný, dědečku! – Jak pražský hulvát k rozumu přišel. Československá komedie (1978)

  • Nova, 21:45 – krimifilm Sběratel polibků - Osm unesených žen. Všechny jsou krásné, mají talent a hrozí jim smrtelné nebezpečí. Tři už byly brutálně zavražděny, a ty ostatní může zachránit detektiv Alex Cross, zvlášť když mezi dívkami je jeho neteř. Americký krimifilm (1997)

  • Nova Cinema, 22:20 – krimikomedie Kiss Kiss Bang Bang – Harry je v podstatě slušný chlap. Je sice bezvýznamný zlodějíček, ale radši by byl čestný a nekradl. Jenže neví, jak na to. Při jedné z krádeží se náhodou ocitne na herecké konkurzu a je vybrán pro kamerové zkoušky v L.A. Tam ho dají na starost soukromému detektivu, který ho má co nejlépe připravit na jeho roli ve filmu. Situace se však nečekaně zkomplikuje. Americká krimikomedie (2005)

Našli jste v článku chybu?