Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Liga mistrů UEFA a Kiss Kiss Bang Bang

12. 3. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima Cool, 20:15 - Paris St. Germain – Bayer Leverkusen – Přímý přenos odvety osmifinále Ligy mistrů

  • ČT Sport, 20:25 – FC Barcelona – Manchester City – Přímý přenos utkání Ligy mistrů UEFA

  • ČT 1, 21:00 – komedie Já už budu hodný, dědečku! – Jak pražský hulvát k rozumu přišel. Československá komedie (1978)

KL22 hlasovani

  • Nova, 21:45 – krimifilm Sběratel polibků - Osm unesených žen. Všechny jsou krásné, mají talent a hrozí jim smrtelné nebezpečí. Tři už byly brutálně zavražděny, a ty ostatní může zachránit detektiv Alex Cross, zvlášť když mezi dívkami je jeho neteř. Americký krimifilm (1997)

  • Nova Cinema, 22:20 – krimikomedie Kiss Kiss Bang Bang – Harry je v podstatě slušný chlap. Je sice bezvýznamný zlodějíček, ale radši by byl čestný a nekradl. Jenže neví, jak na to. Při jedné z krádeží se náhodou ocitne na herecké konkurzu a je vybrán pro kamerové zkoušky v L.A. Tam ho dají na starost soukromému detektivu, který ho má co nejlépe připravit na jeho roli ve filmu. Situace se však nečekaně zkomplikuje. Americká krimikomedie (2005)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.