Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Liga mistrů UEFA, Poslední polibek a Oliviére, Oliviére

20. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – drama Kmotr II – Slavná mafiánská sága, oceněná šesti Oscary. Píše se rok 1901 a ve městě Corleone na Sicílii se koná pohřeb Vitova otce, který byl zavražděn za urážku místního mafiánského bosse Dona Ciccia. Během pohřebního průvodu je Vitův starší bratr zavražděn, protože přísahal Donovi pomstu. Vitovi se podaří utéct a dostat se na loď do New Yorku. Po přistání na Ellis Island imigrační agent zapíše chlapce jako Vito Corleone. Americké drama (1974)

  • ČT Sport, 20:15 – Arsenal FC – Bayern Mnichov – Přímý přenos utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA.

  • Kino Barrandov, 22:25 -akční film Strach nad Hongkongem  Detektiv vede soukromou válku s gangem, který vyvraždil jeho kolegy. Hongkongský akční film (2004)

Content 23

  • ČT art, 22:50 – drama Oliviére, Oliviére – Polsko-francouzské filmové drama o znovunalezeném synovi.(1991)

  • Nova Cinema, 23:55 – komedie Poslední polibek - Architekt Michael žije dokonalý život. Má dobrou práci, kamarády a milou, chytrou přítelkyni Jennu, která před pár týdny neplánovaně otěhotněla. Najednou si však Michael uvědomí, že navždy přijde o svůj bezstarostný život a začíná panikařit. Na svatbě svého přítele potká krásnou dívku Kim, která ho svede a díky ní začne svět kolem sebe vnímat jinýma očima. Americká komedie (2006)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).