Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: MS v hokeji hráčů do 20 let, La Liga a Podraz

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Doba čtení: 1 minuta

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 12:55 – Česko – Bělorusko – Přímý přenos utkání základní skupiny na MS v hokeji do 20 let 2016 ve Finsku komentují Michal Dusík a Milan Antoš.

  • ČT 2, 20:00 – krimidrama Podraz – Rozdali si karty s podsvětím. Slavný dobrodružný film oceněný sedmi Oscary. Americké krimidrama (1973)

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Panna, nebo orel – Středoškolačka Olive je úplně obyčejná holka. Není nijak zvlášť oblíbená a někdy má pocit, že je dokonce neviditelná. Jednoho dne se ale všechno změní, když se díky lživé fámě z Olive stává promiskuitní školní rebelka. Ta si svou popularitu náležitě užívá a fámu o svém sexuálním životě úmyslně přiživuje. Pak se jí ale začne situace vymykat z rukou. Americká komedie (2010)

  • Dajto, 20:25 – FC Barcelona – Real Betis – Přímý přenos z nejvyšší španělské fotbalové soutěže.
  • ČT 1, 21:55 – komedie Muž z Ria – Neustále na prahu smrti, ve víru dobrodružství snaží se vyrvat svou snoubenku ze spárů únosců. Francouzská komedie (1964)

  • Prima, 23:50 – romantická komedie Zná ji jako svý boty – Sestry Maggie a Rose jsou si tak nepodobné, jak jen to jde. Přesto ale k sobě pod vlivem nečekaných událostí postupně nalézají cestu. Americká romantická komedie (2005)

Našli jste v článku chybu?