Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: MS v hokeji hráčů do 20 let, La Liga a Podraz

30. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 12:55 – Česko – Bělorusko – Přímý přenos utkání základní skupiny na MS v hokeji do 20 let 2016 ve Finsku komentují Michal Dusík a Milan Antoš.

  • ČT 2, 20:00 – krimidrama Podraz – Rozdali si karty s podsvětím. Slavný dobrodružný film oceněný sedmi Oscary. Americké krimidrama (1973)

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Panna, nebo orel – Středoškolačka Olive je úplně obyčejná holka. Není nijak zvlášť oblíbená a někdy má pocit, že je dokonce neviditelná. Jednoho dne se ale všechno změní, když se díky lživé fámě z Olive stává promiskuitní školní rebelka. Ta si svou popularitu náležitě užívá a fámu o svém sexuálním životě úmyslně přiživuje. Pak se jí ale začne situace vymykat z rukou. Americká komedie (2010)

ebf 24 - tip duben

  • Dajto, 20:25 – FC Barcelona – Real Betis – Přímý přenos z nejvyšší španělské fotbalové soutěže.
  • ČT 1, 21:55 – komedie Muž z Ria – Neustále na prahu smrti, ve víru dobrodružství snaží se vyrvat svou snoubenku ze spárů únosců. Francouzská komedie (1964)

  • Prima, 23:50 – romantická komedie Zná ji jako svý boty – Sestry Maggie a Rose jsou si tak nepodobné, jak jen to jde. Přesto ale k sobě pod vlivem nečekaných událostí postupně nalézají cestu. Americká romantická komedie (2005)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).