Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: MS v hokeji Švédsko – Kanada a Nepřítel před branami

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Doba čtení: 1 minuta

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • CS Film, 20:00 – drama Návrat domů – Do Prahy se vrátil nadporučík Mareš. Nenašel svoji rodinu – matka a sestra zahynuly. Bývalá snoubenka se vdala a kamarádi jsou většinou mrtví. S pocitem nového životního cíle přijímá rozkaz k přesunu do pohraničí. Československé drama (1948)
  • ČT Sport, 20:15 – MS v hokeji: Švédsko – Kanada – Přímý přenos utkání základní skupiny na MS v ledním hokeji z Prahy komentují Robert Záruba a Martin Hosták

  • Nova Cinema, 22:30 – komedie Všechno uvidíme – Fotograf Francois se chce stát filmovým tvůrcem, ale příležitost dostane jedině tehdy, když romantický scénář předělá na pornofilm. To se ale vůbec nelíbí jeho přítelkyni. Francouzská komedie (1976)

WT18 tip v článku Sitta

  • Nova, 22:35 – válečné drama Nepřítel před branami – Uprostřed pekla bitvy o Stalingrad má německý zabiják zvláštní úkol – zlikvidovat sovětského elitního odstřelovače. Oba čekají na chybu toho druhého. Irsko-německé a americko-britské válečné drama (2001)

  • Prima Cool, 22:40 – thriller Darkman – Popáleninami strašlivě zjizvený šílený vědec se snaží pomstít těm, kteří jeho znetvoření způsobili. Americký thriller (1990)

Našli jste v článku chybu?