Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: MS v hokeji Švédsko – Kanada a Nepřítel před branami

6. 5. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • CS Film, 20:00 – drama Návrat domů – Do Prahy se vrátil nadporučík Mareš. Nenašel svoji rodinu – matka a sestra zahynuly. Bývalá snoubenka se vdala a kamarádi jsou většinou mrtví. S pocitem nového životního cíle přijímá rozkaz k přesunu do pohraničí. Československé drama (1948)
  • ČT Sport, 20:15 – MS v hokeji: Švédsko – Kanada – Přímý přenos utkání základní skupiny na MS v ledním hokeji z Prahy komentují Robert Záruba a Martin Hosták

  • Nova Cinema, 22:30 – komedie Všechno uvidíme – Fotograf Francois se chce stát filmovým tvůrcem, ale příležitost dostane jedině tehdy, když romantický scénář předělá na pornofilm. To se ale vůbec nelíbí jeho přítelkyni. Francouzská komedie (1976)

ICTZ23

  • Nova, 22:35 – válečné drama Nepřítel před branami – Uprostřed pekla bitvy o Stalingrad má německý zabiják zvláštní úkol – zlikvidovat sovětského elitního odstřelovače. Oba čekají na chybu toho druhého. Irsko-německé a americko-britské válečné drama (2001)

  • Prima Cool, 22:40 – thriller Darkman – Popáleninami strašlivě zjizvený šílený vědec se snaží pomstít těm, kteří jeho znetvoření způsobili. Americký thriller (1990)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.