Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Můj otec a ostatní muži, Jarmark marnosti nebo Kopačky

17. 1. 2018
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – romantické drama Jarmark marnosti – Ironický a humorný pohled na anglickou společnost na sklonku napoleonských válek. Novelu Williama Makepeace přepsal do filmové podoby Julian Fellows. (Vanity Fair, Velká Británie, USA, Indie, 2004)

Content tip EARLY

  • Nova, 21:30 – komedie Kopačky – Zlaté hollywoodské dítě Judd Apatow se už dokázalo vtipně vypořádat s panictvím (40 let panic), nechtěným těhotenstvím (Zbouchnutá) a teď se se stejnou vervou (byť jen jako producent) pitvá další vztahovou noční můru – rozchodem, respektive jeho obzvlášť krutou verzi, kdy jeden chce ve vztahu dál pokračovat a ten druhý už ne. Lidově se téhle situaci říká kopačky. (Forgetting Sarah Marshall, USA, 2008)

  • ČT1, 22:00 – drama Můj otec a ostatní muži – Tatiana Vilhelmová v roli mladé studentky Renáty Soukupové, která se na sklonku normalizace vyrovnává se svým otcem, nešťastnou láskou a emigrací. (Česko, 2003)
Můj otec a ostatní muži.
Autor: ČT

Můj otec a ostatní muži.

  • Nova Cinema, 22:05 – akční sci-fi Útok na věžák – Pouliční gang mladistvých se utká s invazí brutálních monster z vesmíru. Londýnské sídliště se mění na bitevní pole, byty pro lidi s nízkým příjmem se stávají pevností v obležení a z bandy výrostků jsou nezastavitelní hrdinové. (Attack the Block, Velká Británie, Francie, 2011)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).