Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Přepadení, Ptačí kles a krasobruslení

15. 1. 2014
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 20:00 – Krasobruslení: ME 2014 Maďarsko - Přímý přenos krátkého programu tanečních párů

  • CS Film, 20:00 – krimi drama 105% alibi - Kdo z postav tohoto filmu je oním vrahem? Vedoucí hotelu Černá růže Alfréd Batysta, který se snaží zakrýt manko v podniku, nebo Karel Antoš a jeho kamarád Jirka Brož, kteří ukradli vyhrávající los? Vrahem však může být i dcera jedné z obětí, která svou pracovní nepřítomnost omlouvá otcovou nemocí, ale za otcem nepřijela. I syn paní Majky, který z vkladní knížky obětí vybírá dvanáct tisíc, jím může být. O komplikovanosti případu svědčí i to, že vybraná částka se shoduje s mankem v hotelu, a že manko bylo vlastně číšníka Kiciho, který měl právě v té době celou částku vrátit. Československé krimi drama (1959)
  • ČT 1, 21:00 – drama Přepadení – Příběh o tom, co se stane, když abstraktní zlo dostane konkrétní podobu. Televizní film z cyklu Oběti o lidech postižených zločinem. České drama (1999)

KL22 hlasovani

  • Nova Cinema, 22:00 – komedie Ptačí klec – Val a Barbara jsou zasnoubeni a chtějí se vzít. Rozhodnou se proto zorganizovat setkání svých rodičů. To se však ukáže jako velký problém. Valův otec totiž vlastní gay klub Ptačí klec. On sám je také gay a jeho partner Albert je hlavní hvězdou klubu. Naproti tomu otec Barbary je ultrakonzervativní republikánský senátor a zakladatel Ligy mravnosti. Mladí snoubenci si tudíž před plánovanou schůzkou vymyslí přijatelnou historku pro obě rodiny, jenže situace se brzy nečekaně zkomplikuje. Americká komedie (1996)

  • Nova, 22:10 – krimi drama Hon na Šakala – Annibal Ramirez byl uvězněn a vyslýchán a vůbec nechápe proč. Později se dozvěděl, že je téměř k nerozeznání podobný nebezpečnému teroristovi a má za úkol ho zlikvidovat. Kanadské krimi drama (1997)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.