Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Přístav, Výměna manželek a Lidé z maringotek

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.
Lukáš Polák
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima, 20:15 – seriál Přístav – Marek Skála odejde od manželky a na hausbótu připluje do Zátoky. Tady si společně s Romanem Marešem pronajmou hospodu s příznačným jménem Přístav. Tereza Skálová, Markova manželka, ovšem netuší, že její muž se nehodlá jen tak vrátit domů, že nejde jen o jeden z jeho „výletů“. Domů se ale z Anglie vrací jejich dcera Johana. Český seriál (2015)

  • Kino Barrandov, 20:15 – dobrodružný film Stopař – Cesta po Divokém západu a setkání s obávaným medvědem „Chodícím hromem“ dokáže z chlapce za krátkou dobu vychovat dospělého muže. Americký dobrodružný film (1997)

  • Nova, 20:20 – reality show Výměna manželek – Opět nahlédneme do soukromí dvou rodin. Tentokrát uvidíte, jak se bude cítit Veronika, matka tří dětí, v domácnosti dvou žen. A jak přežije lesbička Veronika pobyt v rodině, která je na pokraji rozpadu. Česká reality show (2015)

MMkrize lavy

  • ČT 1, 21:30 – dobrodružný film Poklad Inků – Touha po pomstě stravuje mladého vládce kdysi velké říše a německý cestovatel pátrá po vrahovi svého bratra. Německo-bulharský dobrodružný film na motivy románů Karla Maye (1965)

  • ČT 2, 21:55 – drama Lidé z maringotek – O velké nešťastné cirkusové lásce. Na motivy povídek Eduarda Basse. Československé drama (1966)