Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Rocky II, Vášnivý tanec nebo Šerif a mimozemšťan 2

8. 3. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – hudební drama Vášnivý tanec – Když se Rafael a Ruby poprvé viděli, okamžitě mezi nimi vzplály silné city. Když však Rafael následuje Ruby do Las Vegas na Světový taneční festival, ona je nucena tančit s jiným partnerem a vyhrává. Rafael však hledá v životě mnohem více než pouze taneční partnerku a Ruby chce dosáhnout vyššího cíle, než jen první ceny v tanci. (Dance with Me, USA, 1998)

  • Prima Max, 20:15 – komediální drama Děti moje – Poklidný havajský život Matta Kinga se začne sypat ve chvíli, kdy jeho žena po nehodě skončí v kómatu. Otec dvou dcer, předčasně vyspělé desetileté Scottie a sedmnáctileté rebelky Alexandry, který doposud sloužil jen jako „záložní“ rodič, se najednou musí vyrovnat s vědomím, že výchovu vlastních dětí musí zvládnout sám. (The Descendants, USA, 2011)

Cloud23

  • Kino Barrandov, 20:20 – komedie Šerif a mimozemšťan 2 – Pokračování filmu Šerif a mimozemšťan o chlapci z vesmíru popisuje jeho další dobrodružství. H7–25 se opět ocitá u šerifa Halla (Bud Spencer), který se ho na čas ujímá a pojmenuje ho Charlie. Hall je v té době přesunut do jiného města, kde má vykonávat práci šerifa. Nejprve si musí zjednat respekt u zločinců. Ti však nejsou hlavním problémem. Nedaleko městečka se nachází záhadná vědecká základna. Charlie zjistí, že tito „vědci“ jsou ve skutečnosti mimozemskými vetřelci, kteří chtějí ovládnout lidstvo. (Chissa perché… capitano tutte a me, Itálie, 1980)

  • Prima Max, 22:45 – sportovní drama Rocky II – Rocky (Sylvester Stallone) si zápasem s Apollem Creedem (Carl Weathers) v prvním dílu vydělal slušné peníze, a tak může Adrian (Talia Shire) dopřát nový dům, auto a také ji požádá o ruku. Maluje si skvělou budoucnost. Ale jak to tak chodí, peníze se rychle rozkutálejí a slavný boxer si přivydělává ve staré tělocvičně, kde začínal, uklízením nepořádku po jiných a dostává se mu výsměchu a ponížení. (USA, 1979)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).