Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: seriál Miranda, maratón Simpsonových a Vinnetou

1. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • TV Barrandov, 20:15 – komedie Četník v New Yorku – Cruchot a jeho kolegové byli vybráni, aby reprezentovali Francii na mezinárodním sjezdu četníků v New Yorku. A jeho dcera přes zákaz do Ameriky odjela za ním. Francouzská komedie (1965)

  • ČT 1, 20:00 – western Vinnetou – První setkání a velké dobrodružství legendárního indiánského náčelníka a jeho hrdinného přítele Old Shatterhanda. Na motivy románů Karla Maye. Německo-jugoslávský western (1963)

  • Prima Cool, 20:15 – seriál Simpsonovi XXVI – šest premiérových dílů populárního amerického animovaného seriálu za sebou.

Konference WebTop100 2024 Digitální marketing

  • ČT art, 21:40 – komediální seriál Miranda – Je sice nemožná, ale neodolatelně. Britský seriál ověnčený řadou cen (2009)

  • ČT 2, 22:00 – biografický film Liberace! – Život slavného pianisty a baviče Valentina Liberace je plný zvratů a překvapení. Americký biografický film (2013)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).