Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Sezóna za vodou, Rozpuštěný a vypuštěný nebo Žraločí tornádo

6. 4. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT 1, 21:00 – dokumentární série Sezóna za vodou - neobyčejný pohled na obyčejný život českých hokejových hvězd v zámoří.

  • ČT 1, 21:40 – komedie Rozpuštěný a vypuštěný - c. a k. detektivní komedie podle hry Zdeňka Svěráka a Ladislava Smoljaka Vražda v salónním coupé.

  • Nova, 22:40 – katastrofický Žraločí tornádo – Los Angeles zasáhlo ničivé tornádo. Z nedalekého oceánu vyzdvihlo žraloky, kteří jako krvelačné bomby bombardují ulice města a vychutnávají si neobyčejnou pochoutku v podobě na smrt vyděšených lidí.

KL22 hlasovani

  • Prima Cool, 22:40 – sci-fi V obležení nepřítele – tajemné rase humanoidů z hloubi vesmíru hrozí vyhynutí. Rozhodnou se hledat záchranu na Zemi. Na výrobu vakcíny nutné k přežití totiž potřebují lidskou krev.

  • Fanda, 22:55 – seriál Agenti S.H.I.E.L.D. – existence superhrdinů a mimozemšťanů se stala veřejně známou. Vzniká tak nový tým specializovaných agentů tajné organizace S.H.I.E.L.D., kteří se s touto realitou musí utkat.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.