Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Slavnostní koncert, Ženich na útěku a Podezření pana Whichera

5. 10. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT2, 20:00 – Slavnostní koncert při příležitosti 80. výročí narození prezidenta Václava Havla – V podání České filharmonie, za řízení ruského dirigenta Semjona Byčkova, bude provedena Symfonie č. 9 Antonína Dvořáka. Přenos z pražského Rudolfina, upoutávku uvidíte na stránkách České televize.
  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Ženich na útěku – Dědeček Jimmieho Shannona byl podivín a nestálost jeho vnuka mu vždycky lezla krkem. Není tedy divu, že když zemřel, zanechal mu tu nejpodivnější závěť, o jaké jste kdy slyšeli. Jimmie má zdědit 100 milionů dolarů, pokud se ožení, zůstane ženatý nejméně deset let a během prvních pěti z nich zplodí potomka. (The Bachelor, USA, 1999)

  • Prima Max, 20:15 – krimi drama Podezření pana Whichera: Vražda v domě na Road Hill – Detektiv Whicher vyšetřuje hrůzný případ vraždy tříletého chlapce, kterého někdo pobodal a vhodil do latríny. Brzy už ví, kdo je pachatelem, chybí ale důkazy a viníci zatvrzele mlčí. (The Suspicions of Mr. Whicher, Velká Británie, 2011)

ICTZ23

  • Jednotka, 20:25 – drama Prvotný strach – Hlavní postavou příběhu je prominentní chicagský právník, sebevědomý a samolibý muž, který si nedělá žádné iluze o své práci a bez výčitek v soudní síni manipuluje s fakty i s lidmi. Na dobročinném večírku u biskupa Rushmana se setká se svým bývalým nadřízeným, státním návladním, a jeho asistentkou, svou bývalou milenkou. Krátce poté je biskup ve své rezidenci brutálně ubodán. (Primal Fear, USA, 1996)

  • Nova Cinema, 22:05 – komedie Závist – Ten bezpochyby nejvýjimečnější dům v Los Angeles patří Nicku Vanderparkovi, nejprachatějšímu vynálezci zázračného odstraňovače psího trusu pod názvem Vapoorize. Obrovské sídlo s komplexem bowlingových drah, dobytčích ohrad, vinic a kolotočů ale přivádí jeho souseda k šílenství. (Envy, USA, Austrálie, 2004) 

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.