Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: tenis s Petrou Kvitovou, Fešák Hubert a Samotář v Seattlu

28. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 8:00 – Petra Kvitová – Lucie Šafářová – Přímý přenos utkání dvouhry na tenisovém Turnaji mistryň v Singapuru.

  • Nova Cinema, 20:00 – romantická komedie Samotář v Seattlu – Annie Reedová slyšela v rozhlase malého Jonaha, který hledá pro tatínka novou maminku. Co si počít, když zjistila, že někdo, koho nikdy nepotkala ani neznala, je pro ni tím jediným na světě a žije v Seattlu a ona je v Baltimoru? Americká romantická komedie (1993)

  • ČT 1, 22:40 – komedie Fešák Hubert – Pražský Žižkov koncem třicátých let. Hubert Hrabě, zvaný Fešák, si v dobách nezaměstnanosti vydělává svým šarmem a chytrou hlavou. Šikovné obchůdky a podnikání provádí za hranicí zákona, ovšem tak, aby neuvízl v některé z rafinovaných pastí policejního inspektora Mourka. Ten si vzal do hlavy, že Huberta dostane za mříže.Československá komedie (1984)

KL24

  • Prima Cool, 23:15 – drama Don’t Stop - Do komunistického Československa konečně dorazil punk. Mikimu je osmnáct a chce být jiný než všichni okolo. Deska London Calling mu ukáže ten správný směr. Založí punkovou kapelu a začne bojovat proti systému. České drama (2012)

  • ČT art, 23:50 – koncert Sting: Last Ship Live - Muzikálový projekt písničkáře, který získal už šestnáct cen Grammy.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).