Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: tenis s Petrou Kvitovou, Fešák Hubert a Samotář v Seattlu

28. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 8:00 – Petra Kvitová – Lucie Šafářová – Přímý přenos utkání dvouhry na tenisovém Turnaji mistryň v Singapuru.

  • Nova Cinema, 20:00 – romantická komedie Samotář v Seattlu – Annie Reedová slyšela v rozhlase malého Jonaha, který hledá pro tatínka novou maminku. Co si počít, když zjistila, že někdo, koho nikdy nepotkala ani neznala, je pro ni tím jediným na světě a žije v Seattlu a ona je v Baltimoru? Americká romantická komedie (1993)

  • ČT 1, 22:40 – komedie Fešák Hubert – Pražský Žižkov koncem třicátých let. Hubert Hrabě, zvaný Fešák, si v dobách nezaměstnanosti vydělává svým šarmem a chytrou hlavou. Šikovné obchůdky a podnikání provádí za hranicí zákona, ovšem tak, aby neuvízl v některé z rafinovaných pastí policejního inspektora Mourka. Ten si vzal do hlavy, že Huberta dostane za mříže.Československá komedie (1984)

KL22_nominace

  • Prima Cool, 23:15 – drama Don’t Stop - Do komunistického Československa konečně dorazil punk. Mikimu je osmnáct a chce být jiný než všichni okolo. Deska London Calling mu ukáže ten správný směr. Založí punkovou kapelu a začne bojovat proti systému. České drama (2012)

  • ČT art, 23:50 – koncert Sting: Last Ship Live - Muzikálový projekt písničkáře, který získal už šestnáct cen Grammy.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.