Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Titanic, Stříbrná paruka nebo Zapomenutá města

12. 10. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Zákon přitažlivosti – špičkoví právníci Audrey Woodsová a Daniel Rafferty stanuli proti sobě jako zástupci rozvádějících se manželů. Co se stane, když se tihle dva profesionálové, kteří neumějí prohrávat, do sebe proti své vůli zamilují, a dokonce zjistí, že mají po divoké noci na rukou snubní prstýnky?

  • Prima Max, 20:15 – romantický Titanic – chudý Jack Dawson se zamiluje do dívky z vyšší společnosti. Loď Titanic, na které společně cestují, se však nezadržitelně blíží k osudnému ledovci.

Cloud23

  • ČT Art, 20:20 – seriál Stříbrná paruka – na obrazovky se vrací dramatický příběh herců z druhé poloviny devatenáctého století na motivy stejnojmenného románu A. Branalda, který je především holdem oněm bezejmenným průkopníkům, kteří v kočovných společnostech – od města k městu a od vesnice k vesnici – šířili slávu divadelního umění.

  • Prima Zoom, 22:20 – dokument Zapomenutá města – varovným signálem pro dnešní překotnou industriální dobu jsou opuštěná města a mrtvé zóny po celé planetě. Jsou to místa, která se stala pro lidi neobyvatelnými.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).