Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Věra 68, Biatlonista roku nebo Cesta do zatracení

3. 5. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: archiv
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT2, 20:00 – dokument Věra 68 – Portrét celosvětově uznávané královny gymnastiky a držitelky jedenácti olympijských medailí, jejíž triumf na olympiádě v Mexiku se stal jedním ze symbolů osudového roku 1968. Pořadem si připomínáme 75. výročí narození Věry Čáslavské. (Česko, 2012)

  • Nova Cinema, 20:00 – komediální drama Terapie láskou – Učitel dějepisu Pat Solatano (Bradley Cooper) prošel psychickou krizí, během níž přišel o všechno – ztratil dům, práci, manželku i svůj dosavadní život. Jediné, co získal, bylo osm měsíců strávených v psychiatrické léčebně. Po jejich skončení mu soud dovolí vrátit se domů. A tady teprve začíná celý příběh, který se pyšní 4 nominacemi na Zlaté Glóby a 8 nominacemi na Oscary. (Silver Linings Playbook, USA, 2012)

  • ČT sport, 20:15 – výsledky ankety Biatlonista roku – Přímý přenos ze slavnostního vyhlášení tradiční ankety o nejlepšího českého biatlonistu sezóny 2016/17.

KL22 hlasovani

  • Prima Max, 20:15 – krimi drama Cesta do zatracení – Perdition je jméno města, do kterého jede Michael Sullivan (Tom Hanks) se svým synem Michaelem Sullivanem jr. (Tyler Hoechlin). Perdition – zatracení – je také eufemismus pro peklo a Sullivan senior poznává, že si životní cestu vedoucí do pekel zvolil. Michael Sullivan je totiž nájemný vrah! (Road to Perdition, USA, 2002)

  • Kino Barrandov, 20:20 – sportovní komedie Buldozer – Jednotka namachrovaných amerických vojáků dohodne utkání v americkém fotbale s partou obyčejných italských kluků. Je jasné, kdo je favoritem, vojáci ani na vteřinu nepochybují o svém vítězství. Jenže trénování jejich protivníků se ujme bývalý špičkový hráč, kterému říkají Buldozer (Bud Spencer). (Lo chiamavano Bulldozer, Itálie, Západní Německo, 1978)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.