Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Vinnetou, Banánový Joe nebo Kramerová versus Kramer

10. 8. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • TV Barrandov, 20:15 – komedie Banánový Joe – Banana Joe má sice prvotřídní banány, ale licenci k prodeji ne. Ta je pro něj nedostupná, a tak musí opět použít svoji obří pěst…

  • Jednotka, 20:25 – drama Kramerová versus Kramer – slavné filmové drama se hned po svém uvedení v amerických a následně i ve světových kinech zařadilo mezi komerčně nejúspěšnější tituly 70. let.

  • ČT 1, 21:05 – Vinnetou a míšenka Apanači - nenechaví banditi si brousí zuby na zlatý důl a jen hrdinný náčelník Apačů a jeho věrný přítel se jim dokážou postavit v dalším filmu na motivy románů Karla Maye.

ebf 24 - tip duben

  • Nova, 22:40 – thriller Jasné nebezpečí – Jack Ryan má za úkol zlikvidovat šéfa drogového podsvětí v Kolumbii, který stojí za vraždou blízkého přítele prezidenta USA a jeho rodiny. Brzy zjistí, že se mrtvý zapletl s jedním z kolumbijských drogových kartelů a pokusil se je podvést…

  • Prima Max, 22:50 – horror Karanténa - mladá reportérka se vydává se svým kameramanem natočit reportáž o práci hasičů. Nikdy by je nenapadlo, že první volání o pomoc může být i poslední. Dům, do kterého se dostanou, je záhy neprodyšně uzavřen a nikdo nemůže ven.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).