Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Zabil jsem Einsteina, pánové, Temný příliv a Hurikán

2. 3. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • TV Barrandov, 21:40 – drama Nezvěstná – příběh z německo-rakouské koprodukce o dívce, která zmizela v den svých sedmnáctých narozenin. Hledá ji policie, ale také zoufalý otec.

  • ČT 1, 21:55 – komedie Zabil jsem Einsteina, pánové – tandem ve složení Nesvadba, Lipský a Macourek jen málokdy zklame. Maximálně komerčně, jako se to stalo nezapomenutelné Lipského prvotině Happy End. 

CIF23

  • Nova, 22:35 – dobrodružný Temný příliv – Mořská bioložka Halle Berry zasvětila svůj život zkoumání a pozorování žraloků, jako jedna z mála se neohroženě noří pod hladinu a plave mezi žraloky bez ochranné klece.

  • Prima Cool, 22:45 – akční Hurikán - Účastníci drsné televizní soutěže jsou vysazeni na neobydleném ostrově, kde musejí nalézt ukrytý poklad. Kromě překážek ze strany producenta, který na ně pošle ozbrojené výsadkáře, jsou nuceni bojovat i s přírodními živly.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).