Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Zakletý v čase, Sherlock: Studie v růžové nebo Psaní do nebe

4. 10. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – film Zakletý v čase – Clare je zamilovaná do Henryho celý svůj život. Věří, že si jsou souzeni, ačkoli ví i to, že budou odloučeni, jen neví kdy. Henry je totiž díky prokletí velmi vzácné genetické anomálie cestovatelem v čase a skoro celý svůj život se bez jakékoli kontroly přesouvá do budoucnosti i minulosti. Natočeno podle bestselleru o lásce, která přesahuje hranice času. (The Time Traveler’s Wife, USA, 2009)

  • Prima Max, 20:00 – detektivka Sherlock: Studie v růžové – Doktor Watson se vrátil z bojů v Afghánistánu, kde sloužil jako vojenský lékař. Z válečné mise si přivezl zranění, s jehož následky se stále potýká. Na radu terapeutky, aby si zapisoval vše, co se mu přihodí, odvětí, že jemu se nikdy nic nepřihodí. To se má ovšem brzy změnit. Doktor John Watson a Sherlock Holmes se poprvé potkávají. (Sherlock: Study in Pink, Velká Británie, 2010)

  • ČT art, 20:20 – záznam představení Psaní do nebe – Divadlo Járy Cimrmana odehrálo svou první premiéru před 50 lety – 4. října 1967. Půlstoleté jubileum oslavili jeho členové mimořádným programem, do nějž zařadili dnes již kultovní scény z her autorské trojice Cimrman – Smoljak – Svěrák. (Československo, 1967)

CIF - osobnosti

  • Nova Cinema, 22:05 – komedie Zahulíme, uvidíme 2: Útěk z vězení – Harold a Kumar se vracejí a tentokrát míří do Amsterdamu, kde je snadno k mání marihuana. Problémy však začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s teroristou. Oba hrdinové se tak ocitnou na Guantanamu… (Harold and Kumar Escape Guantanamo Bay, USA, 2008)

  • Prima Max, 22:05 – akční film Operace Zlomený šíp – Zlomeným šípem je ve vojenské terminologii označována ztracená nukleární zbraň. V našem případě mají krádež na svědomí dva elitní piloti speciální bombardovací jednotky. Zatímco jeden chce ukradenou zbraň zneužít, druhý se mu v tom po prvotní spolupráci snaží zabránit, čímž chce očistit své jméno. (Broken Arrow, USA, 1996)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).