Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Annapolis, Každému, co mu patří nebo Pot a krev

18. 4. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: FDB
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – drama Annapolis – Posluchač americké Námořní akademie v Annapolis se snaží probojovat přes studijní a fyzické útrapy prvního ročníku. Téměř je donucen opustit školu, ale nakonec se rozhodne uspět za každou cenu, přičemž využívá svůj boxerský talent. (USA, 2006)

  • Prima Max, 20:15 – komedie (J)elita ze střídačky – Rob Schneider, David Spade a Jon Heder se představují v rolích postarších chlápků, kteří moc dobře vědí, jaké to je, když si na ně někdo došlápne. Potom, co načapali partu zákeřných dětí ze sousedství, jak si dovolují na kamarádova syna, se rozhodnou pomstít tím, že dají dohromady tříčlenný baseballový tým a vyzvou nejlepší tým státní juniorské ligy. (The Benchwarmers, USA, 2006)

  • ČT art, 21:05 – krimi Každému, co mu patří – Za vraždou z vášně v přímořské vesnici odhaluje mladý profesor politický atentát. Italské krimi ověnčené cenou za nejlepší scénář v Cannes. (A ciascuno il suo, Itálie, 1967)

ebf - partner 1

  • Prima Max, 22:10 – akční Pot a krev – Daniel Lugo (Mark Wahlberg) je sympatický trenér z posilovny, který ve volných chvílích myslí jen na to, jak bezbolestně zbohatnout. Protože věří, že mu to celkem pálí, vymyslí plán, do něhož zasvětí dva kumpány. Ten plán je geniálně jednoduchý, ale… (Pain & Gain, USA, 2013)

  • Nova Cinema, 23:40 – krimi komedie Policajt ze San Franciska – Scott Roper pracuje u sanfranciské policie jako vyjednavač. Díky své mimořádné inteligenci, železným nervům a mrštnému jazyku dokáže většinou přesvědčit zločince držící rukojmí, aby se vzdali. Když ale zjistí, že stojí tváří v tvář nebezpečnému psychopatovi, se kterým není rozumná řeč, dokáže bez váhání použít zbraň a zločince chladnokrevně zlikvidovat. Úspěšnost Scottových zásahů je stoprocentní. (Metro, USA, 1997)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).