Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Batman se vrací, Jump street 21 a Hercule Poirot

14. 2. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – akční Batman se vrací – Gotham City je terorizováno zločineckou bandou cirkusových artistů, vedených fyzicky deformovaným Oswaldem Cobblepotem, přezdívaným Tučňák. Selina Kyleová, sekretářka mocného obchodníka Maxe Shrecka, odhalí podvodný plán svého šéfa na získání financí od města a je za trest shozena z mrakodrapu. Přežije a stává se Kočičí ženou, osamělým a vysoce vynalézavým kriminálním živlem. (Batman Returns, USA, Velká Británie, 1992)

  • ČT sport, 20:15 – fotbal: Paris Saint-Germain – FC Barcelona – Přímý přenos osmifinálového utkání Ligy mistrů UEFA komentují Jaromír Bosák a Martin Hyský.

UX DAy - tip 2

  • Prima Max, 20:15 – krimi komedie Jump street 21 – Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) se na střední škole k smrti nenáviděli, ale v policejní akademii se z nich stali nejlepší přátelé. Ačkoliv nepatří k tomu „nej“, čím se může policejní sbor pochlubit, mají možnost svou pověst změnit ve chvíli, kdy jsou přiděleni k tajné policejní jednotce Jump Street pod vedením kapitána Dicksona (Ice Cube). Místo zbraní a policejních odznaků jsou vyzbrojeni batohy, aby se za přispění svého nedospělého vzhledu tajně vmísili mezi mládež. (USA, 2012)

  • Joj Family, 20:20 – komedie Tři zkoušky lásky – Leonie je matkou trojčat. V okamžiku, kdy její manžel zjistí, že děti nejsou jeho, opouští ji. Leonie se hroutí a končí v nemocnici. Na pomoc s dětmi jí přichází její matka Linda. Linda je stylová žena, pracuje jako redaktorka v časopise pro ženy. Je zběhlá v otázkách týkajících se žen, ale o přebalování toho mnoho neví. Jedno však ví jistě, pokusí se najít biologického otce dětí své dcery. Nachází ale pouze jejich dědečka, nepředvídatelného a velmi kontroverzního učitele latiny, pana Jakoba… (Ein Drilling kommt selten allein, Německo, 2012; také Trojitý hazard)

  • ČT1, 21:45 – klasická detektivka Hercule Poirot – Pět malých prasátek – Čtrnáct let je hodně dlouhá doba. Za tu dobu se může svět posunout o hodný kus kupředu, může jej ale také hodně lidí opustit. Pět klíčových svědků, kteří byli tím či oním způsobem zainteresováni na případu vraždy malíře Amyase Cralea, však naštěstí ještě žije. (Velká Británie, 2003)
Hercule Poirot – Pět malých prasátek.
Autor: ČT

Hercule Poirot – Pět malých prasátek.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).