Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý – Dračí doupě, Sněženky a machři a Oběti a vrazi

Jan Brychta

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Doba čtení: 1 minuta

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – fantasy Dračí doupě - fantastická podívaná z americké provenience využívající názvu české varianty oblíbené hry na hrdiny, zčásti také natáčená na českých lokacích.

  • Prima, 20:15 – komedie Sněženky a machři - klasická česká zimní zábava, kterou vykreslením lyžákových reálií dokázala trumfnout jen Věra Chytilová se svojí Vlčí boudou…

  • ČT 2, 21:50 – český film Oběti a vrazi – film Andrey Sedláčkové vypráví příběh vzdáleně inspirovaný skutečnými událostmi, historii vztahu dvou nevlastních sourozenců a jejich marného boje proti vzájemné osudové přitažlivosti.

Našli jste v článku chybu?