Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Dům z karet, 12 podmínek k dědictví a Sedlák kavalír

19. 1. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – akční komedie Instinkt lovce – Film o úspěšném podnikateli, který je natolik zaměstnán, že se dosud nestačil zamilovat. Půvabná Bu, která se narodila a vyrostla v rybářské vesničce, je jeho pravým opakem. Umí snít s otevřenýma očima, má velikou obrazotvornost a vyznává jiné životní hodnoty než peníze a obchodní úspěch. Když náhodou objeví romantický vzkaz v lahvi, který vyvrhlo moře, vydá se do Hongkongu hledat neznámého prince. (Gorgeous, Hong Kong, Čína, 1999)

  • Prima, 20:15 – komedie Což takhle dát si špenát – Hrdiny jsou meloucháři Jarda Zemánek a Franta Liška, kterým nic není svaté. Sotva se dostanou z vězení, kde se ocitli kvůli nepodařené krádeži lihu, už jedou v další levotě. Oba výtečníky si totiž najme majitel kosmetického salónu v hotelu Imperial, spolčený s docentem Mlejnkem z výzkumného ústavu, kde právě vynalezli přístroj k regeneraci starých dojnic. Chce, aby získali přesnou kopii přístroje, který pak bude bohatým paničkám vracet ztracené mládí. (Československo, 1977)

Autor: ČT
  • ČT Art, 20:20 – hudební film Sedlák kavalír – Původně opera představující dramatický příběh plný nevěry, žárlivosti a vášně, který ústí do tragického vyvrcholení. (Cavalleria rusticana, Itálie, Západní Německo, 1982)

MMF24

  • TV Barrandov, 20:20 – rodinný film 12 podmínek k dědictví – Jason se domníval, že jeho dědictvím bude spousta peněz. Dostalo se mu ale obrovského překvapení! Otec, kterého nenáviděl, mu místo toho zanechal něco úplně jiného. Připravil pro něj zkoušky… (The Ultimate Gift, USA, 2006)

  • ČT 2, 21:00 – seriál ověnčený Zlatými glóby a cenami Emmy, Dům z karet (nyní v novém čase!) – Cesta do Bílého domu je dlážděna ambicemi a nezkrotnou touhou po moci. Francis Underwood vás na ni vezme a během ní si vybere svou pomstu na těch, kteří ho zradili, včetně členů jeho vlastní vlády i prezidenta Spojených států. (House of Cards, USA, 2012)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).