Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Dva bratři, S nasazením života nebo Panenka

4. 4. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – krimi drama S nasazením života – stárnoucí agent tajné služby před lety nedokázal ochránit prezidenta. Nyní je ohrožen život dalšího a on tomu musí za každou cenu zabránit… (In the Line of Fire, USA, 1993)

  • ČT sport, 20:05 – zápas Bohemians Praha 1905 – FK Mladá Boleslav – Přímý přenos čtvrtfinálového utkání fotbalového MOL Cupu.

  • Prima Max, 20:15 – dobrodružný film Dva bratři – Snímek Jean-Jacque Annauda je o dvojici tygřích dvojčat. Jedno je plaché, druhé nebojácné. Narodila se sice v džungli, ale jednoho dne se jejich život radikálně změní. Odvážný tygr je prodán do cirkusu, plachý se stane kamarádem guvernérova syna. (Deux fréres, Francie, Velká Británie, 2004)

Content tip EARLY

  • ČT art, 20:20 – ceny Magnesia Litera – Přímý přenos z udílení výročních knižních cen Magnesia Litera 2017 z Nové scény Národního divadla v Praze.

  • ČT1, 20:50 – detektivka Panenka – Pětiletá Anne si v pokoji hrála s panenkou, když z vedlejší místnosti zaslechla křik. Aniž to dívenka tušila, stala se svědkyní vraždy a detektiv Steve Carella (J. Abrhám) je pachateli na stopě. Pak ale v klíčovém okamžiku spadne do pasti. (Československo, 1980)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).