Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Ene bene, Přeber si to znovu a Déjà vu

17. 5. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – krimi komedie Přeber si to znovu – Mafiánský boss je pár dní před propuštěním z věznice Sing Sing a agenti FBI se začínají rojit. Vypadá to ale na další zhroucení a tak je opět povolán doktor, aby nahlédl do temnot gangsterovy duše. A dojde k nejhoršímu. Boss je podmínečně propuštěn s tím, že se o něj doktor bude starat dnem i nocí. A co hůř – ubytuje si ho u sebe doma. (Analyze That, USA, Austrálie, 2002; hrají: Robert De Niro, Billy Crystal)

  • Prima Max, 20:15 – sci-fi Déjà vu – Vše se točí okolo tajemného pocitu, který provází agenta vládní agentury vyšetřujícího rozsáhlý bombový útok. Odhalí přitom, že záhadný úkaz, který většina lidí považuje pouze za hříčku vlastní mysli, je ve skutečnosti něčím mnohem mocnějším. (Deja Vu, USA, Velká Británie, 2006; hraje Denzel Washington)

ICTZ23

  • ČT art, 21:10 – válečný film Pád Itálie – Porážka Itálie v roce 1943 a odchod italských okupantů vyústil v paniku, krvavé střety, krutosti a pomsty. A po kapitulaci Itálie se na ostrově vylodí nacisté… (Pad Italije, Jugoslávie, 1981)

  • Nova Cinema, 21:55 – hudební drama Síla country – Mezi skladatelem country písní a padlou hvězdou to zajiskří. Spolu prožívají jeho vzestup a její comeback, což vede k milostným komplikacím, které se týkají i jejího manžela a manažera. (Country Strong, USA, 2010)

  • ČT 2, 22:40 – komedie Ene bene – Volební místnost, kde po dva víkendové dny zasedá znuděná volební komise, slouží jako základna lidských charakterů, jejich tužeb a ztracených lásek. Je tu depresemi trpící dívka, životem protřelá, ale stále doufající předsedkyně komise a také roztomile nesmělý podnikatel. (Česko, 1999; režie a scénář: Alice Nellis)

Autor: ČT

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.