Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Flirt se slečnou Stříbrnou, Napoleon nebo Showtime

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.
Jan Brychta 6. 9. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – akční Showtime – zkušený a uznávaný kriminalista je zcela oddán práci a z celého srdce nesnáší vlezlé televizní kamery. To černošský policista je naopak bezvýznamný pochůzkář, který touží po mediální slávě a pravidelně se účastní konkurzů na filmové a televizní role.

  • ČT Art,  21:05 – historický Napoleon – roku 1840, za vlády krále Ludvíka Filipa, byly Napoleonovy ostatky exhumovány a převezeny zpět do Francie. Zde byly slavnostně uloženy do katafalku z růžového mramoru v pařížské invalidovně. Na ostrově Svatá Helena, kam byl Napoleon internován po bitvě u Waterloo, žil necelých šest let. Dodnes jsou smrt a poslední léta jeho života opředena řadou mýtů a dohad.

MIF obecny

  • Barrandov Plus, 22:35 – komedie Také andělé jedí fazole - Charlie je hvězdou ringu a jeho přítel Sony pracuje na vrátnici a oba se nečekaně ocitli na dráze zločinu. Ale protože jsou dobráci od kosti, řídí se spíše heslem „bohatým ber a chudým dávej“.

  • 22:35, ČT 2 – psychodrama Flirt se slečnou Stříbrnou – nakladatelský redaktor, zkušený svůdce žen, se díky obludné nemotornosti svého přiblblého kamaráda seznámí na dostihovém závodišti s půvabnou slečnou Lenkou Stříbrnou a dle svého zvyku ji začne svádět. Moc se mu to však nedaří; slečna neustále uniká a jinak zlobí – daleko větší zájem jeví o šéfa nakladatelství Procházku.
  • Kino Barrandov, 0:05 – katastrofický Titanic (r.v. 2010, pozn. redakce) – O sto let později po havárii Titanicu vyplouvá na moře jeho věrná kopie. Čeká ji stejný osud? Opravdu nelze zabránit, aby se historie opakovala?