Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: fotbal, Vetřelec: Vzkříšení nebo Konfident

15. 8. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – akční komedie Instinkt lovce – Jackie Chan hraje úspěšného podnikatele, který je natolik zaměstnán, že se dosud nestačil zamilovat. Půvabná Bu, která se narodila a vyrostla v rybářské vesničce, je jeho pravým opakem. Když náhodou objeví romantický vzkaz v lahvi, vydá se do Hongkongu hledat neznámého prince. (Gorgeous, Hong Kong, Tchaj-wan, 1999)

  • ČT sport, 20:15 – fotbal: Apoel Nikósie – SK Slavia Praha – Přímý přenos utkání 4. předkola Ligy mistrů UEFA.

  • Kino Barrandov, 20:20 – komedie Četník a mimozemšťané – Svérázní četníci ze Saint Tropez se tentokrát musejí vypořádat s návštěvou z vesmíru. Návštěvníci na sebe ale mohou vzít libovolnou podobu, na druhou stranu pijí olej a duní, když se na ně zaklepe. Začíná bláznivá komedie plná omylů, přehmatů a stížností řádných občanů, kterým svérázné četnické metody boje proti vesmírným vetřelcům nejsou zrovna po chuti. (Le Gendarme et les extra-terrestres, Francie, 1979)

cif - debata 2

  • ČT2, 21:50 – historické drama Konfident – Jiří Mádl a Ondřej Vetchý v hlavních rolích koprodukčního snímku České televize, který nabízí napínavý příběh o střetu jedince s dobře organizovanou policejní mocí totalitního státu. (Slovensko, Polsko, Česko, 2012)

  • Prima Max, 22:15 – sci-fi Vetřelec: Vzkříšení – Ellen Riply je už 200 let po smrti, ale vědci ve službách vojenské organizace se rozhodli, že ji ze starých krevních vzorků znovu sestaví. Biologický materiál však není úplně čistý, a tak je výsledkem klonování žena, která má sice lidskou podobu, ale náturu Vetřelců. Černé nehty na rukou, červenou kyselinu místo krve, nadpozemskou sílu a šestý smysl díky kterému ví, kde se nacházejí příslušníci jejího druhu. (Alien: Resurrection, USA, 1997)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).