Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Frech Open, Jan Žižka a Lucie: Making of Megakoncert

3. 6. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 14:00 – Tomáš Berdych – Ernests Gulbis – Přímý přenos čtvrtfinálového utkání dvouhry mužů na mezinárodním tenisovém turnaji v Paříži

  • ČT Sport, 20:15 – Česko – Rakousko – Přímý přenos přípravného utkání české fotbalové reprezentace z Olomouce

  • ČT art, 21:20 – dokument Lucie: Making of Megakoncert – Netradičně strukturovaný a snímaný dokument o přípravě a realizaci největšího koncertu v historii skupiny Lucie. Díky novým technologiím a kamerám přinese zajímavý pohled do zákulisí vznikající megashow, za scénu, která v dějinách české popmusic nemá obdoby. Český dokument (2014)

KL24

  • ČT 2, 21:45 – trilogie Jan Žižka – Lid se bouří, boží bojovníci povstávají. Druhý díl historické husitské trilogie. Československá trilogie (1955)

  • Dajto, 22:05 – komedie Sex Drive – Osmnáctiletý Ian konečně dostane příležitost zbavit se panictví, když navštíví svou internetovou známost. Vydá se tedy na dlouhou cestu přes polovinu Spojených států. Společnost mu dělají kamarád Lance, který na rozdíl od Iana nemá problém sbalit holku, a nejlepší kamarádka Felicia, která se mu zamlouvá, ale jí se zase zamlouvá Lance. Dobrodružná komedie (2008)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).