Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Gattaca, Jesse Stone nebo Smlouva s vrahem

3. 10. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – sportovní drama Na vítězné vlně – Středoškolský fotbalový trenér prožije sezónu, která všechno změní. Vždy svým svěřencům vštěpoval, že vítězství neznamená vše. Teď ale s pomocí svého asistenta dokázal s týmem zvítězit ve 151 utkáních v řadě a i jeho oslepila vidina pokračování rekordní série. Zlomový moment se ale blíží… (When the Game Stands Tall, USA, 2014)

  • Prima Max, 20:00 – sci-fi Gattaca – Vincent je jeden z posledních lidí, který se narodil z lásky svých rodičů, a tudíž mimo dohled genetických inženýrů. Jako nedokonalý je však odsouzen k práci uklízeče ve velkém centru pro pěstování dokonalých lidí, ačkoliv sám tolik touží stát se kosmickým navigátorem. Nakonec volí cestu podvodu. (USA, 1997)

  • ČT art, 21:05 – drama Smlouva s vrahem (Najal jsem si vraha) – Sebevražda úředníka prostřednictvím najatého vraha mohla být zdárně dokončena, nebýt modrých očí prodavačky růží. Melancholická groteska o muži, který se nedokázal sám zabít. (I Hired a Contract Killer, Finsko, Velká Británie, Německo, Švédsko, Francie, 1990)

KL22_nominace

  • Nova Cinema, 22:15 – krimi Jesse Stone: Bez výčitek – Bývalý policejní šéf odchází z Paradise do dobrovolného exilu poté, co byl suspendován a začne vyšetřovat sérii bizarních vražd v Bostonu, do kterých je podle něj zapletený Gino Fish, místní nemilosrdný boss podsvětí… (Jesse Stone: No Remorse, USA, 2010)

  • Prima Max, 22:20 – dobrodružný Mořský vlk (1/2) – Přeživší lodního neštěstí se dostali na palubu lodi, jejímž kapitánem je Wolf Larsen, zvaný Mořský vlk. Ze zachráněných se rázem stali jeho zajatci a snaha uniknout bude bojem na život a na smrt. (The Seawolf, Německo, 2008)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.