Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Hombre, Indiana Jones a Mladý muž a bílá velryba

14. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima, 20:15 – komedie Hogo Fogo Homolka – Homolkovi si koupili nové auto. Je potřeba si ho užít, a proto vyrážejí na návštěvu k příbuzným do jihočeské vesnice. Československá komedie (1970)

  • Nova, 20:20 – akční dobrodružný film Indiana Jones a Chrám zkázy - Slavný archeolog a expert na okultní vědy Indiana Jones je opět v akci! Tentokrát se dostane do indické vesnice, kde jsou místní lidé přesvědčeni, že jim zlý duch krade děti. Americký akční dobrodružný film (1984)

  • ČT 2, 21:40 – psychologický film Mladý muž a bílá velryba – Příběh o lásce a nelásce, o snech a naději. Filmový přepis stejnojmenného románu Vladimíra Párala. Československý psychologický film (1978)

MIF22_Early

  • Nova Cinema, 22:20 – historické drama Geronimo – Rok 1881, vyprahlá krajina poblíž mexické hranice. Čerstvý absolvent West Pointu a zkušený poručík se uprostřed pustiny setkávají s legendárním náčelníkem kmene Apačů Chiricahua – Geronimem. Geronimo se dobrovolně uvolí k jednání, protože si je vědom, že Indiáni nemají šanci. Americké historické drama (1993)

  • Prima Cool, 22:40 – western Hombre - Při cestě dostavníkem se indiánský policista John stává terčem pohrdání a posměchu. Když však dojde k přepadení bandity, postaví se na stranu svých spolucestujících. Americký western (1967)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.