Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Hombre, Indiana Jones a Mladý muž a bílá velryba

14. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima, 20:15 – komedie Hogo Fogo Homolka – Homolkovi si koupili nové auto. Je potřeba si ho užít, a proto vyrážejí na návštěvu k příbuzným do jihočeské vesnice. Československá komedie (1970)

  • Nova, 20:20 – akční dobrodružný film Indiana Jones a Chrám zkázy - Slavný archeolog a expert na okultní vědy Indiana Jones je opět v akci! Tentokrát se dostane do indické vesnice, kde jsou místní lidé přesvědčeni, že jim zlý duch krade děti. Americký akční dobrodružný film (1984)

  • ČT 2, 21:40 – psychologický film Mladý muž a bílá velryba – Příběh o lásce a nelásce, o snech a naději. Filmový přepis stejnojmenného románu Vladimíra Párala. Československý psychologický film (1978)

MMF24

  • Nova Cinema, 22:20 – historické drama Geronimo – Rok 1881, vyprahlá krajina poblíž mexické hranice. Čerstvý absolvent West Pointu a zkušený poručík se uprostřed pustiny setkávají s legendárním náčelníkem kmene Apačů Chiricahua – Geronimem. Geronimo se dobrovolně uvolí k jednání, protože si je vědom, že Indiáni nemají šanci. Americké historické drama (1993)

  • Prima Cool, 22:40 – western Hombre - Při cestě dostavníkem se indiánský policista John stává terčem pohrdání a posměchu. Když však dojde k přepadení bandity, postaví se na stranu svých spolucestujících. Americký western (1967)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).