Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Kmotr II, Rychlejší než smrt nebo London

14. 11. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem. 

  • Nova Cinema, 20:00 – western Rychlejší než smrt – Do městečka přijíždí tajemná mladá žena s šestiranným revolverem za pasem a s pomstou v srdci. Přijela zabít muže, který tomuto městu vládne a který kdysi zničil její život. Využije k tomu pistolnickou soutěž… (The Quick and the Dead, USA, Japonsko, 1995)

  • Prima Max, 20:00 – krimi drama Kmotr II – Pokračování gangsterského dramatu natočeného podle stejnojmenného bestselleru Maria Puza patří mezi přelomová díla tzv. Nového Hollywoodu, a to jak komerčně, tak umělecky. Příběh newyorské mafiánské rodiny Corleonů, které tvrdou rukou šéfuje starý don Vito (Marlon Brando), se odehrává v letech 1945–1955 a zaznamenává prudký rozmach organizovaného zločinu po skončení druhé světové války. (Mario Puzo’s The Godfather: Part II, USA, 1974)

Cloud 22 temata

  • Barrandov Plus, 20:20 – thriller Vysoká hra – Hlavním hrdinou napínavého příběhu je bývalý policista Ray Mercer, který byl před lety propuštěn z práce a odsouzen do vězení za zpronevěru čtyř tisíc amerických dolarů z policejního penzijního fondu. Nyní je na podmínku propuštěn a vrací se k manželce Rebecce, aby se s ní dohodl na rozvodu. Vydá se s ní do Las Vegas, kde by všechno mělo proběhnout rychle a bez komplikací. Opak je pravdou. Když totiž jeho žena projeví přání zkusit štěstí v kasinu, které patří jejímu novému příteli, musí Ray čekat kvůli podmínce venku. (Top of the World, USA, 1997)

  • Nova Cinema, 22:05 – romantické drama London – Nejde o město, ale o ženu. A pěkně divokou! Poté, co skončil vášnivý, ale často velmi bouřlivý vztah, stává se ze Syda troska, která svůj žal topí v alkoholu a drogách. A když se navíc dozvídá, že se London bude stěhovat z města a přátelé pro ni proto chystají rozlučkovou párty, rozčilí ho to tolik, že se společně se svým dealerem na večírek vetře. (Velká Británie, USA, 2005)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.