Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Kmotr II, Rychlejší než smrt nebo London

14. 11. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem. 

  • Nova Cinema, 20:00 – western Rychlejší než smrt – Do městečka přijíždí tajemná mladá žena s šestiranným revolverem za pasem a s pomstou v srdci. Přijela zabít muže, který tomuto městu vládne a který kdysi zničil její život. Využije k tomu pistolnickou soutěž… (The Quick and the Dead, USA, Japonsko, 1995)

  • Prima Max, 20:00 – krimi drama Kmotr II – Pokračování gangsterského dramatu natočeného podle stejnojmenného bestselleru Maria Puza patří mezi přelomová díla tzv. Nového Hollywoodu, a to jak komerčně, tak umělecky. Příběh newyorské mafiánské rodiny Corleonů, které tvrdou rukou šéfuje starý don Vito (Marlon Brando), se odehrává v letech 1945–1955 a zaznamenává prudký rozmach organizovaného zločinu po skončení druhé světové války. (Mario Puzo’s The Godfather: Part II, USA, 1974)

CIF - osobnosti

  • Barrandov Plus, 20:20 – thriller Vysoká hra – Hlavním hrdinou napínavého příběhu je bývalý policista Ray Mercer, který byl před lety propuštěn z práce a odsouzen do vězení za zpronevěru čtyř tisíc amerických dolarů z policejního penzijního fondu. Nyní je na podmínku propuštěn a vrací se k manželce Rebecce, aby se s ní dohodl na rozvodu. Vydá se s ní do Las Vegas, kde by všechno mělo proběhnout rychle a bez komplikací. Opak je pravdou. Když totiž jeho žena projeví přání zkusit štěstí v kasinu, které patří jejímu novému příteli, musí Ray čekat kvůli podmínce venku. (Top of the World, USA, 1997)

  • Nova Cinema, 22:05 – romantické drama London – Nejde o město, ale o ženu. A pěkně divokou! Poté, co skončil vášnivý, ale často velmi bouřlivý vztah, stává se ze Syda troska, která svůj žal topí v alkoholu a drogách. A když se navíc dozvídá, že se London bude stěhovat z města a přátelé pro ni proto chystají rozlučkovou párty, rozčilí ho to tolik, že se společně se svým dealerem na večírek vetře. (Velká Británie, USA, 2005)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).