Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Liga mistrů UEFA, Bitva a rozhlas a Smrt krásných srnců

5. 5. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 2, 20:00 – dokument Bitva o rozhlas – Boje o svobodný Český rozhlas v květnu 1945 přiblíží netradiční dokument, který výpovědi pamětníků, historiků a dobových materiálů dotváří záběry z rekonstrukce událostí v režii desítek nadšenců. Český dokument (2005)

  • Nova Cinema, 20:00 – western Appaloosa - Nájemní strážci pořádku Virgil Cole a Everett Hitch jsou povoláni, aby městečko Appaloosa ochránili před nemilosrdným rančerem Randallem Braggim a jeho bandou. Nastolit ve městě zákon a pořádek nebude jednoduché a platí jediné: střílet rychle, střílet přesně a okamžitě znovu nabíjet. Americký western (2008)

  • Prima Cool, 20:15 -Juventus Turín – Real Madrid – Přímý přenos úvodního semifinále Ligy mistrů UEFA

UX DAy - tip 2

  • ČT 1, 20:55 – komediální drama Smrt krásných srnců – Na motivy povídek Oty Pavla o svérázném tatínkovi s obchodním talentem, rybářskou vášní a nezdolným smyslem pro humor. Československé komediální drama (1986)

  • ČT art, 23:10 – dobrodružný loutkový film Strings – I svět loutek má své legendy a velké eposy. Uhrančivě originální pohled do světa na nitích v dánském koprodukčním filmu. Dánský dobrodružný loutkový film (2004)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).