Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Liga mistrů UEFA, Bitva a rozhlas a Smrt krásných srnců

5. 5. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 2, 20:00 – dokument Bitva o rozhlas – Boje o svobodný Český rozhlas v květnu 1945 přiblíží netradiční dokument, který výpovědi pamětníků, historiků a dobových materiálů dotváří záběry z rekonstrukce událostí v režii desítek nadšenců. Český dokument (2005)

  • Nova Cinema, 20:00 – western Appaloosa - Nájemní strážci pořádku Virgil Cole a Everett Hitch jsou povoláni, aby městečko Appaloosa ochránili před nemilosrdným rančerem Randallem Braggim a jeho bandou. Nastolit ve městě zákon a pořádek nebude jednoduché a platí jediné: střílet rychle, střílet přesně a okamžitě znovu nabíjet. Americký western (2008)

  • Prima Cool, 20:15 -Juventus Turín – Real Madrid – Přímý přenos úvodního semifinále Ligy mistrů UEFA

WT100 tip temata2

  • ČT 1, 20:55 – komediální drama Smrt krásných srnců – Na motivy povídek Oty Pavla o svérázném tatínkovi s obchodním talentem, rybářskou vášní a nezdolným smyslem pro humor. Československé komediální drama (1986)

  • ČT art, 23:10 – dobrodružný loutkový film Strings – I svět loutek má své legendy a velké eposy. Uhrančivě originální pohled do světa na nitích v dánském koprodukčním filmu. Dánský dobrodružný loutkový film (2004)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.