Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Liga mistrů UEFA, Divoké včely a Univerzální uklízečka

3. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 20:15 – fotbal: Real Madrid – Paris Saint-Germain – Přímý přenos utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA.

  • Dajto, 20:15 – komedie Blbý a blbější – Dva spolubydlící hlupáci, kteří si šetří na vysněný obchod s červy, přišli díky smůle a vlastní nešikovnosti o zaměstnání a nyní se vydávají napříč Amerikou, aby odevzdali původní majitelce její ztracený kufřík plný peněz. Nic nevadí, že sami mají prázdné peněženky, ještě prázdnější hlavy a dvojici zloduchů v patách. Americká komedie (1994)

  • ČT art, 20:20 – drama Směšný pán – I ve zlomeném srdci může dřímat naděje a láska. Československé drama (1969)

Content tip EARLY

  • Kino Barrandov, 21:55 – komedie Univerzální uklízečka – Vikář je tak zabraný do psaní perfektního kázání, že si ani nevšiml, jak ho manželka podvádí a že se z jeho dorůstajících dětí stávají chuligáni. Britská komedie (2005)

  • ČT 2, 22:20 – komediální drama Divoké včely - O citové izolaci mladých lidí v uzavřeném světě vesnice. Komediální drama (2001)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).