Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Liga mistrů UEFA, Gól roku 2014 a Zakletý v čase

17. 2. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima Cool, 20:15 – Liga mistrů UEFA: Paris St. Germain – Chelsea FC- Přímý přenos utkání osmifinále Ligy mistrů UEFA

  • ČT Sport, 20:25 – Gól roku 2014 – Vyhlášení divácké ankety o nejhezčí fotbalový gól roku

  • ČT 2, 22:05 – drama Adelheid – Příběh z doby, která nepřála ani lásce, ani soucitu. Podle novely Vladimíra Körnera. Československé drama (1969)

KL22 hlasovani

  • Nova Cinema, 22:15 – romantický film Zakletý v čase – Knihovník Henry trpí vzácnou genetickou anomálií, díky níž dokáže cestovat časem. Nedobrovolnou schopnost ale nemůže ovládat, a tak ji bere spíše jako prokletí než dar. Jeho život se ale mění v okamžiku, kdy potká krásnou Clare, která tvrdí, že jej zná celý svůj život. Americký romantický film (2009)

  • ČT art, 23:15 – komediální drama Mléčná dráha – Neobvyklé zážitky dvou tuláků na cestě do poutního místa. Francouzské komediální drama (1968)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.