Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Liga mistrů UEFA, Gól roku 2014 a Zakletý v čase

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima Cool, 20:15 – Liga mistrů UEFA: Paris St. Germain – Chelsea FC- Přímý přenos utkání osmifinále Ligy mistrů UEFA

  • ČT Sport, 20:25 – Gól roku 2014 – Vyhlášení divácké ankety o nejhezčí fotbalový gól roku

  • ČT 2, 22:05 – drama Adelheid – Příběh z doby, která nepřála ani lásce, ani soucitu. Podle novely Vladimíra Körnera. Československé drama (1969)

WT100 obecný tip

  • Nova Cinema, 22:15 – romantický film Zakletý v čase – Knihovník Henry trpí vzácnou genetickou anomálií, díky níž dokáže cestovat časem. Nedobrovolnou schopnost ale nemůže ovládat, a tak ji bere spíše jako prokletí než dar. Jeho život se ale mění v okamžiku, kdy potká krásnou Clare, která tvrdí, že jej zná celý svůj život. Americký romantický film (2009)

  • ČT art, 23:15 – komediální drama Mléčná dráha – Neobvyklé zážitky dvou tuláků na cestě do poutního místa. Francouzské komediální drama (1968)