Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Liga mistrů UEFA, Kladivo na čarodějnice a Bláznivá střela

11. 3. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima Cool, 20:15 –FC Bayern Mnichov – Arsenal FC – Přímý přenos odvety osmifinále Ligy mistrů UEFA

  • Prima, 20:15 – komedie Slunce, seno a pár facek - I v idylických jihočeských Hošticích může kvůli chystané svatbě dojít k ruční výměně názorů. Československá komedie (1989)

  • Dajto, 20:15 – krimi komedie Bláznivá střela – Někdo nezažije nic dobrodružného, kdyby se rozkrájel. A někomu stačí vyjít na ulici a ocitne se v samém centru těch nejbláznivějších situací, jaké si umíme představit. Poručík losangelské policie Frank Drebin patří k těm druhým. Dlužno ovšem po pravdě říct, že Frank nedostává nic zadarmo, že na celém tom zmatku, který vždy a všude jeho osobu provází, tvrdě a systematicky pracuje. A protože štěstí, jak známo, přeje připraveným, bývá to ostatní už jen logickým vyústěním děje.  Americká krimi komedie (1988)

KL22 hlasovani

  • ČT 2, 21:45 – historické drama Kladivo na čarodějnice – Ďábel je vynalézavý. Film na motivy románu Václava Kaplického. Československé historické drama (1969)

  • ČT art, 22:40 – drama Čtyři noci s Annou – Touha po lásce, osamělost a nesmělost jsou dohromady nebezpečné. Polsko-francouzské drama (2008)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.