Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Liga mistrů UEFA, Sluha dvou pánů a Mission: Impossible 3

8. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 20:15 – VfL Wolfsburg – Manchester United – Přímý přenos utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA.

  • Prima Max, 20:15 – thriller Mission: Impossible 3 – Ethan učí nové agenty a do terénu už nechodí. Až únos jedné z jeho studentek ho donutí se vrátit. V ohrožení se však kvůli tomu ocitá i jeho snoubenka. Americko-německý thriller (2006)

  • ČT art, 20:20 – divadelní představení Sluha dvou pánů – Miroslav Donutil v hlavní roli Goldoniho komedie o tom, že sloužit dvěma pánům je věc velmi ošidná. Jedno z nejpopulárnějších představení Národního divadla v režii Ivana Rajmonta uvádíme k uctění památky režiséra, který zemřel včera ve věku 70 let. (2000)

BRAND

  • ČT 2, 22:00 – komediální drama Čtyři slunce – Příběh rodiny a jejích přátel z menšího města. Televizní premiéra distribučního filmu ČT. České komediální drama (2012)

  • Prima Max, 22:50 – akční krimi Čistá práce – Terry pracuje v opravně aut a přivydělává si drobnými krádežemi. Jednoho dne se konečně naskytne možnost přijít k větším penězům. Londýnská banka má mít týden vypnuté bezpečnostní systémy a zlodějíček dá dohromady několik přátel a vyloupí bezpečnostní schránky. Netuší, jak choulostivé materiály se mu při tom dostanou do rukou. Britsko-americké akční krimi (2008)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).