Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Madrid proti Manchesteru, třetí Vetřelec nebo Smashing Pumpkins

Jan Brychta

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Doba čtení: 1 minuta

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT2, 20:00 – přímý přenos fotbalového zápasu mezi Realem Madrid a Manchesterem United – přímý přenos Superpoháru UEFA ze Skopje v Makedonii.

  • Nova Cinema, 20:00 – akční komedie Terč – sympatický kuchař má smůlu, protože se připletl do cesty mafii. A mafie má smůlu, protože kuchař je Jackie, mistr bojových umění.

  • Kino Barrandov, 20:20 – komedie Četník ve výslužbě – celá posádka četnické stanice musela odejít do důchodu. Tato tvrdá rána osudu je zastihla zcela nepřipravené a začínají se tak trochu nudit…

  • Prima Max, 22:00 – sci-fi Vetřelec 3 – kosmická loď přistane kvůli požáru na planetě, kde jsou drženi nejhorší zločinci světa. Brzy se ukáže, že neohrožená Ripleyová není jediná, kdo přistání přežil.

  • ČT art, 23:05 – koncert Smashing Pumpkins Oceania (1) – kultovní Smashing Pumpkins, v reformovaném složení a s novou energií, zahráli v New Yorku skladby ze svých nejslavnějších alb.

Našli jste v článku chybu?