Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Ohnivý oceán, Hartova válka nebo Divoké historky

5. 9. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – drama Ohnivý oceán – Kovboj Frank T. Hopkins (Viggo Mortensen) byl kdysi žijící legendou, ale dny jeho slávy jsou dávno sečteny. Se svým věrným koněm Hidalgem se stal vyděděncem ve vlastní zemi. Když je ale jako první Američan v historii pozván k účasti ve vyčerpávajícím, 3000 mil dlouhém závodě napříč nelítostnou krajinou Arabské pouště, má znovu šanci dokázat, co v něm ve skutečnosti je. Závod, během kterého se pokusí o nemožné, se však stane nejen záležitostí hrdosti a cti, ale také bojem o přežití. (Hidalgo, USA, 2004)

  • Prima Max, 20:00 – animovaní Simpsonovi ve filmu – Jeden z nejúspěšnějších televizních seriálů se konečně dočkal prvního celovečerního filmového zpracování. Populární rodinka Simpsonových ze Springfieldu bude tentokrát čelit globálním výzvám a Homer provede nejhorší věc svého života. (The Simpsons Movie, USA, 2007)

ebf 24 - tip duben

  • ČT art, 21:10 – povídkové Divoké historky – Filmová antologie, seskládaná z šesti svérázných povídek, vypráví z černohumorné perspektivy o lidech vystavených neočekávaným mezním situacím. (Relatos Salvajes, Španělsko, Argentina, 2014)

  • Prima Max, 21:55 – válečné drama Hartova válka – Kdo je nadporučík Hart a jakou válku vede? Hart je studentem práv na špičkové americké universitě a syn senátora. Ale je rok 1944 a tento nedostudovaný právník, který byl zajat při operaci v Ardenách, se ocitá s dalšími americkými vojáky v německém zajateckém táboře. (Hart’s War, USA, Česko, 2002)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).